Carmen Mayerová v seriálu Sestřičky: Ze svůdnice nemohoucí stařenka!
Zdroj: TV Prima

Carmen Mayerová v seriálu Sestřičky: Ze svůdnice nemohoucí stařenka!

Vytvořeno dne 21.09.2020

Takhle legendární herečku neznáme! Jako Alzheimerem zkoušenou stařenku viděli diváci seriálu Sestřičky herečku Carmen Mayerovou (76).Jinak vždy dokonale upravenou a s grácií stárnoucí dámu pozná málokdo!

Bez líčidel, s neupravenými vlasy a bolestí ve tváři.

Video soubor

V takovém stavu přivezou večer záchranáři Nemocnice Rubava v seriálu Sestřičky paní herečku, Carmen Mayerovou. Žádá si to její role pacientky Pivoňkové. „Je to stará nemocná paní, která trpí Alzheimerovou chorobou, udělá se jí špatně a rychlá ji přiveze do nemocnice. A tak jsem tu, jak mě pánbůh stvořil,“ naráží Carmen Mayerová na skutečnost, že se před kamerou objeví naprosto bez make-upu.

„Celý život jsem byla odsouzena krolím svůdnic, krasavic a nevěrných potvor, takže jsem ráda, když přijde inějakáchudinka ušlápnutá, skromná. Tuhle roli jsem přijala ráda,“ říká Carmen Mayerová, která má se stařeckými chorobami bohužel své zkušenosti.

Se stařeckými chorobami bohužel své zkušenosti.

„Pečovala jsem o maminku, která měla demenci a Parkinsona, i svou celoživotní přítelkyni jsem zažila v katastrofálním stavu. Hrát to, je ale něco jiného, říkám si, nedej Bůh, aby mě něco takového také potkalo,“ dodává zamyšleně.