Češka se zřekla korunky Miss! Nyní se objevila na titulní straně časopisu pro dospělé!
Zdroj: herminapress

Češka se zřekla korunky Miss! Nyní se objevila na titulní straně časopisu pro dospělé!

Vytvořeno dne 15.12.2023

Unikátní pictorial v lednovém vydání Playboy magazínu přináší fascinující příběh Julie Hojdyszové. Miss, která se vzdala korunky ve prospěch svobody a rebelství, nás vede do světa odvahy, krásy a nečekaných rozhodnutí.

Julie Hojdyszová nevolila tradiční cestu, místo toho se rozhodla žít podle svých pravidel. Její odvaha vstoupit do světa vlastních snů a cílů, bez ohledu na očekávání společnosti, nám předkládá otázku, co to znamená být skutečně svobodným. I proto Julie v soutěži Miss České republiky 2022 odmítla korunku za 2. místo. Julie Hojdyszová sdílí své pocity: „Pro mne svoboda znamená být věrná sama sobě, svým životním hodnotám a všemu, v co věřím. Bez ohledu na to, co si o mé volbě myslí okolí. Za každým svým rozhodnutím si pevně stojím a žádné bych nevrátila zpět.“ 

Focení pro Playboy se odehrálo v dechberoucím prostředí novobarokního sálu Boccaccio v hotelu Grand Hotel Bohemia v Praze 1. Pod taktovkou fotografky Anny Koniaevy vznikl pictorial, ve kterém je Julie zahalena do diamantů poskytnutých společností ATT Investments. Tyto klenoty neslouží jen estetickému dojmu; symbolizují jedinečnost a krásu každého z nás. 

"Publikování Julie Hojdyszové na naší titulní straně bylo rozhodnutím podloženým nejen její výjimečnou krásou, ale také silou jejího osobního příběhu. Julie reprezentuje odvahu vzdát se tradičních standardů krásy a žít autenticky. Věříme, že její příběh bude inspirací pro naše čtenáře a otevře okno do světa, kde síla identity překračuje povrchní normy. S Julií jsme vytvořili nezapomenutelný moment, který chceme sdílet s naší komunitou, a podporovat tak pozitivní změny v diskuzi o kráse a svobodě,“ dodal Ján Bulka, marketingový manažer. 

 

 

 

Default User Image
Petr Polák, 15.12.2023 20:20
Takže se zřekla korunky, aby ji nemusela vracet a platit velké pokuty, protože měla v plánu fotit pro Playboy? Tomu se přece říká povrchní jednání. Co to je za článek, proboha? Pusťte si ten rozhovor, co po Miss České republiky (béčková Miss-bývalá Miss Léto) dávala, přečtěte si ty články. Tam mluví úplně jinak, vymýšlí si bajky o podpoře Unicef atakdále. Faleš a přetvářka. Ale hlavně, že Julča ukázala julču.
Default User Image
Roman Matouš, 16.12.2023 06:56
to jsou ty rychlé a vlastně také povrchní soudy lidí, které neznáte, neznáte vůbec příběh a cestu, a už vůbec asi netušíte, co v tomto oboru znamená svoboda. A divil byste se hodně, o materialismu to vůbec není. Zažil jsem něco podobného dlouhodobě ve své profesi designéra a dokud jsem jel podle obecných pravidel lidí, kteří mne neviděli jako člověka, ale jen jako objekt k manipulaci, tak svoboda bylo něco vzdáleného. Zřejmě vaše zkušenosti jsou z jiného soudku, a tak do něj hodíte všechno a slyšíte, či vidíte jen část celku. A život je o tom, že dnes je nějak a za týden může být úplně jinak. To by nebyl život, kdyby člověk musel carbonicky naplňovat to, o čem mluvil. Z vteřiny na vteřinu je někdy potřeba se rozhodnout a pravidla mít jinak. Jenže to spousta lidí v tomhle našem systému neumí, nebyli k tomu vedeni od útlých dětských let ve školství a tak dále.
Default User Image
Niko, 20.12.2023 01:27
si kup Playboy, ať se koukneš, co kdo ukazuje :-)) ať tady neplácáš žvásty .. " julča " jseš tak maximálně ty... a ani nějak nevěřím, že jseš mužskýho rodu..spíš mě to přijde jako nějaká zhrzená chudinka, která strašně stála o korunu nebo její příbuzná a chytrá holka vám vypálila rybník :-))))) takovej nějakej blahoslavenej chudej duchem Juliin stalker :-)) a PS. jak mohla holka vědět, že ji osloví Playboy na focení za půl roku...to fakt nevymyslíš, Péťo :-)))))