Co hodlá odtajnit? Otevře snad Kateřina Žbirková Mekyho pandořinu skříňku?
Zdroj: herminapress

Co hodlá odtajnit? Otevře snad Kateřina Žbirková Mekyho pandořinu skříňku?

Vytvořeno dne 14.10.2022

 

Desátého listopadu by Miroslav „Meky“ Žbirka oslavil životní jubileum. K jeho nedožitým kulatinám proto Kateřina Žbirková připravila nejedno překvapení. To nejpikantnější z nich by měla být kniha plná tajemství, které si zpěvák přál, aby nebyla nikdy odhalena. Měl snad Žbirka co skrývat?  

„Všichni ho znají jako pohodáře a gentlemana, který se nikdy nerozčílí. Já ho znám úplně jinak,“ uvedla Kateřina, která jakoby tím chtěla naznačit, že pravá tvář zpěváka, kterou ona zná, není zas až tak lichotivá. „Jaký byl, bude v knížce, kterou napíšu. Nikdo mě nebude cenzurovat. Budou tam tajné věci, které mi Meky nedovolil říct,“ slibuje vdova a jak se zdá fanoušci mají na co těšit.

Kromě knihy se příznivci zesnulého zpěváka mohou těšit i na jeho novou desku, kterou stačil nazpívat a připravit těsně před svou smrtí. Produkce se ujal jejich syn David, z kterého vyrostl muzikant a filmař. „Doufala jsem, že nebude muzikant, ale bohužel se potatil,“ říká Kateřina Žbirková.

Deskou a knihou aktivity Kateřiny Žbirkové nekončí. Jako promo desky a zároveň i oslavu nedožitých Mekyho sedmdesátin připravuje několik koncertů. Jeden již proběhl v Londýně, další se chystá v Bratislavě a oslavy završí 21.10 v Praze.