Kabáti prozradili osud jedné své hitovky: Byla to blbost a Pepa to zpívat nechtěl
Zdroj: TV Prima

Kabáti prozradili osud jedné své hitovky: Byla to blbost a Pepa to zpívat nechtěl

Vytvořeno dne 13.10.2022

 

Pánové ze skupiny Kabát vzpomínali na historky z koncertů a prozradili, že jeden z jejich největších hitů měl být propadákem. 

Video soubor

Text: TV Prima

„Přišel manažer a chtěl nějaký bonus na výběrovou desku. Nebyl jsem schopnej napsat text,“ spustil vyprávění o vzniku hitu Pohoda baskytarista Milan Špalek. „Původně tam bylo: ,Vezmu tě má milá rovnou sem, povezu tě přímo za nosem.‘ To Josef ale nechtěl zpívat. Rychle jsem to předělal a manažerovi jsem řekl, že na tu desku máme úplnou blbost, že to nesmí vyjít. Ale stal se z toho šlágr,“ prozradil Špalek, který se kapele a publiku jednou postaral o nečekaně nebezpečnou zábavu.

„Měl jsem na koncertu kožený kraťasy, nevkusný, myslel jsem si, že jsou in. Hráli jsme a já jsem si stoupl na kraj pódia, rozkročil jsem se nad jeden dělobuch, ze kterého měly šlehat plameny. Nevšiml jsem si ho. Ochranka na mě mávala, ale já jsem si myslel, že mi dává najevo, že ho koncert baví, a stál jsem tam dál. A najednou z toho dělobuchu vytryskl oheň. Depilovalo mě to komplet. Měl jsem v rozkroku vypálenou díru. Pak jsem tam měl obrovský puchejře a všechno kompletně spálený. Na funkci to naštěstí vliv nemělo,“ vyprávěl dnes už veselou historku z koncertu v 7 pádech Honzy Dědka..