Co znamenají malá brčka v uších Anny Julie Slováčkové? Jak to vysvětlila?
Zdroj: herminapress

Co znamenají malá brčka v uších Anny Julie Slováčkové? Jak to vysvětlila?

Vytvořeno dne 09.08.2021

Zpěvačka Anna Julie Slováčková překvapila neobvyklým doplňkem své garderoby. Její uši zdobily náušnice v indiánském stylu. Pírka se jí táhla od uší až na ramena.

„To nosím od té doby, co jsme natočili singl Sluneční zář a opravdu je nosím všude. Až uděláme jiný videoklip, který budu mít tak ráda, jako tuhle písničku, vymyslím jiný look,“ usmívala se Anna Julie Slováčková, která nesměla chybět na letní party televize Nova.

Její postava sestřičky Radky provází fanoušky ordinace v růžové zahradě už hodně dlouho. „Ordinaci točím čtvrtým nebo pátým rokem, už to ani nepočítám. Teď sice na Nově seriál nepůjde, ale kdo chce, najde nás v plné sestavě na Voyu,“ nasměrovala herečka diváky na správný televizní kanál a dodala: „Natáčení a koncerty zvládám v pohodě. Hodně dopředu jsme produkci dávali své závazky, takže jsme si vyšli vstříc. A koncerty máme většinou o víkendech, takže se to dá docela dobře skloubit.“

A že se natáčení a koncertování dá dobře zvládnout, je nasnadě. Annu Julii Slováčkovou a Band si můžete poslechnout 12. srpna na koncertě spojeným s křtem CD Aura, na Terase Smíchov, na střeše obchodního centra na Andělu.