Jak se vám Anna Julie Slováčková líbí víc? Jako tmavovláska nebo jako blondýnka z Ordinace?
Zdroj: herminapress

Jak se vám Anna Julie Slováčková líbí víc? Jako tmavovláska nebo jako blondýnka z Ordinace?

Vytvořeno dne 12.04.2021

Zpěvačka Anna Julie Slováčková přiznala, že zpívala naposledy v únoru, kdy vystoupila v duetu s Pokáčem na koncertu Národ sobě z Národního divadla. Od té doby mlčí a už by potřebovala vyjet s kapelou mezi lidi.  

„Skládám si do šuplíku, ale po tom, co jsem vydala CD Aura, mám strašnou tvůrčí krizi. Jak nejsou koncerty, nemám kontakt s diváky. Nevím třeba, jak reagují na písničky z nového CD, nemám zpětnou vazbu a jedu naslepo. Jde to ztuha. Jsem zavřená doma a v ledničce inspiraci rozhodně nenajdu. Potřebuji něco prožít, abych mohla psát,“ svěřila se Anna Julie Slováčková na natáčení Jarního koncertu na podporu NF Český Mozek.

Zpěvačka překvapila novou barvou účesu. Z křehké blondýny je najednou skoro bruneta. „Několik posledních let jsem byla blond, hlavně kvůli Ordinaci. Ale teď nemám důvod nebýt jiná a tak jsem se nechala obarvit. A jsem spokojená. A pokud to dovolí práce a smlouvy, chci experimentovat dál. „Už jsem byla tyrkysově zelená, růžová, zrzavá, duhová, kadeřnice Petra z institutu Vlasy od Petry vždycky něco vymyslí. Máme už něco v plánu, nemluvím o tom, aby mi to nikdo neukradl,“ smála se Anna Julie Slováčková v zákulisí koncertu, který pořádala Monika Trávníčková.

 

 

 

Default User Image
Lada , 14.04.2021 11:54
Libi se mi hlavně usměvavá a zdravá... Jakou barvu má vlasů neni podstatné.
Default User Image
Martina, 14.04.2021 19:26
Anička je moc hezké děvče,mě osobně se líbí s tmavými vlasy
Default User Image
Jitka, 14.04.2021 21:46
Co záleží na barvě vlasů, hlavně že je spokojená Anička sama. Směje se a září jako sluníčko a to je nade vše.
Default User Image
Jana Květoňová, 15.04.2021 21:45
Mně se líbí víc jako tmavovláska. Ale to asi proto, že sama jsem tmavovláska.