Zdeněk Zelenka chystá dvě čestné lóže: Jedna je pro Olgu Matuškovou a pro koho ta druhá?
Zdroj: herminapress

Zdeněk Zelenka chystá dvě čestné lóže: Jedna je pro Olgu Matuškovou a pro koho ta druhá?

Vytvořeno dne 12.04.2021

Režisér Zdeněk Zelenka přišel do Divadla Broadway obhlédnout kostýmy k chystanému muzikálu Láska nebeská. Zdeněk Zelenka ho poskládal s písní Waldemara Matušky a propojil poutavým dějem.

„Láska nebeská je muzikál plný emocí, humoru a myslím, že si lidi i popláčou. Uslyšíte 28 písní v různých délkách, některé v celé, některé jsme krátili podle toho, jak to vyžadoval děj,“ uvedl Zdeněk Zelenka a při otázce, jestli ukázku poslali paní Matuškové do Ameriky, se zhrozil. „To nelze. Museli bychom natočit nějaký technický záznam a ten ze zásady nemůžeme ukazovat. Paní Matušková si přečetla scénář a ten se jí líbil. Představení ale musí vidět na jevišti a s publikem. Já jsem natočil už spoustu věcí, ale nikdy jsem neudělal tu chybu, že bych někomu ukázal nehotový film. To pak vzniknou různé zprávy a nepřesné představy. Dílo musí být stoprocentně hotovo, jinak tajit, neukazovat! Vše představíme až při premiéře 30. září.“

Zdeněk Zelenka léta spolupracuje s herečkou Jiřinou Bohdalovou, která letos slaví významné jubileum. S Františkem Janečkem chystali velkolepou oslavu v O2 aréně, ale covid zmařil všechny plány.

„Myslím, že paní Bohdalová chystá jen rodinnou oslavu. Ale určitě se v televizi bude reprízovat hodně filmů. Prima teď odvysílala Máme rádi Jiřinku a ČT točí pořad, který půjde na podzim. S Bohoušem Josefem máme v šuplíku muzikál Nesmrtelná teta2. Je to divadelní muzikál, volné pokračování filmové jedničky. Paní Bohdalová by tam nehrála, ale byl bych rád, kdyby namluvila vypravěče,“ plánoval Zdeněk Zelenka a dodal, že jestli muzikál vznikne, Jiřina Bohdalová bude mít určitě čestnou loži.