Zdeněk Godla přiznal: Byl jsem drzý parchant. V Bastardech někdy vidím sám sebe
Zdroj: herminapress

Zdeněk Godla přiznal: Byl jsem drzý parchant. V Bastardech někdy vidím sám sebe

Vytvořeno dne 15.03.2023

Tak výraznou osobnost jako je herec Zdeněk Godla určitě nepřehlédnete. Oblíbený herec se seriálu Most! či Ordinace, byl hvězdou včerejší premiéry čtvrtého dílu filmové série Bastardi.

„Já tam hraji postavu Ivana, jsem spolužák učitele Majera, kterého hraje Tomáš Magnusek a chci po něm, aby mi pomohl založit školu pro romské děti,“ nastínil Zdeněk Godla a hned zavzpomínal na svoje školní léta. Přiznal, že tam kam chodil do školy on, to bylo horší než v Bastardech.

„Chodil jsem do zvláštní školy a pak zvláštní internátní školy, to byla snad nejhorší škola na Chomutovsku. Tam to byl samý darebák. Přes týden jsme byli zavření na internátě a chodili do školy a na víkend jsme jezdili domů. A když vidím film Bastardi, tak se mi to všechno vrací. Někdy vidím i sám sebe. Byl jsem drzý parchant, třeba z učebnice jsem si vytrhl stánku, protože jsem nechtěl tahat školní tašku. Dneska si říkám, že jsem to tehdy někde podělal, protože jsem mohl mít lepší školu a vše by bylo jinak.“

S režisérem Magnuskem to byla na filmu Bastardi 4 první spolupráce a hned si sedli. Před kamerou dovede být Zdeněk Godla sám sebou. „Svoji práci před kamerou si užívám. Když zrovna netočím, dělám stavební práce, rekonstrukce bytů a práci u filmu beru jako zábavu a také si vydělám nějaké peníze navíc,“ usmíval se Zdeněk Godla a zdůraznil, že i když pro něj práce u filmu splněným snem, zůstává stát pevně nohama na zemi.

Slavnostní premiéry filmu Bastardi 4 se zúčastnili i další tvůrci a herci například Jiří Krampol, Zdeněk Godla, Gabriela Gašpárová, Natálie Grossová, Igor Bareš, rapper Raego, Nikola Ďuricová, Adam Kajumi, André Tatarka, Petr Reif a další.

 

 

 

Default User Image
Renata Ranná, 08.09.2023 09:42
Odporný to člověk. katastrofální herec neherec. Ať jde makat rukam, ale jak to vydrží dlouho, uvidíme. Má úžasné vyjadřování a ta čeština.

Default User Image
Pepe, 08.09.2023 11:00
Vás paní nikdo nezná, vaši fotku jsem neviděl ale podle vašeho komentáře věřím že jste velká p...
Default User Image
Hacker303, 08.09.2023 15:27
Máte pravdu, když čtu takovou horu nenávisti tak paní musí být hodně nešťastná..je mi ji líto.
Default User Image
Goodla, 08.09.2023 13:42
Na rozdíl od tebe je známý a většinou oblíbený. Jsi na společenském žebříčku rozhodně pod ním 😁😁😁
Default User Image
Tom, 08.09.2023 18:14
A to když si paní uvědomila tak napsala tento komentář. To prostě nas.re.
Default User Image
Tom, 08.09.2023 18:03
Je mi Vás líto, když dělá je to špatně, když nedělá je to taky špatně. Musíte si vybrat co chcete. Pokud bude takových Godlů více a budou vzorem pro své etnikum ubude nám v budoucnu problémů pro Vás zbude více na sociální dávky. Kapišto
Default User Image
Petr Kurfürst, 08.09.2023 18:34
nezlobte se,kriminálník,podvodník při získávaní soc dávek,dlužník vysokých částek má být vzorem?to snad ne?