Dolů 20 kilo a tuna sebedůvěry nahoru. Bývalá SuperStar studuje vysokou, učí na gymplu a zkouší štěstí v muzikálu
Zdroj: herminapress

Dolů 20 kilo a tuna sebedůvěry nahoru. Bývalá SuperStar studuje vysokou, učí na gymplu a zkouší štěstí v muzikálu

Vytvořeno dne 14.03.2023

Od rodičovských povinností si odskočila do Divadla Broadway zpěvačka s hlasem jako zvon. Pohublá účastnice SuperStar a hvězda muzikálových prken Leona Černá Stříbrná (42) si poctivě vystála frontu zájemců o role v chystaném muzikálu Troja.

„Před rokem jsem zhubla asi 20 kilo a nějak jsem se srovnala po dvou porodech. Pořád na tom ale pracuji. Nejdu na sílu, ale hezky postupně a s úsměvem. Hodně chodím, třeba i 10 km denně, občas cvičím. Chci, aby mě to bavilo,“ uvedla zpěvačka a přestože jí je pouze 42 let, cítí, že ji věk limituje.

„Když jsem studovala muzikál na škole, tak se nenosila móda tlustých. Teď, když se tolerují i jiné postavy, tak už zase mám svůj věk. Tak na to už nehraju. Nejsme ani tlustá, ani hubená, jsem střed. Ale 20 kilo dolů mi dodalo sebedůvěru a sebevědomí,“ usmívala se Leona Černá Stříbrná, která pořádný kus energie vydá ve škole. Na gymnáziu učí „puberťáky“ hudební výchovu. „Studuji vysokou školu, abych mohla učit v mateřince, a pak učím na gymnáziu hudebku. U těch malých jsem spíš pedagog a ti velcí jsou kámoši, je mi s nimi fajn. Oni ani moc nevědí, že zpívám, sice občas někdo něco objeví, ale nesnažím se tam mezi nimi propagovat.“

Jestli Leona Černá Stříbrná dostane roli v Divadle Broadway, to neví. Nudit se ale nebude. S Kryštofem Markem pracuje na sólových věcech a těší se, až s tím vyleze ven před posluchače.