Covid trápí Moniku Bagárovou! Nakazila se i její maličká dcerka a přítel
Zdroj: herminapress

Covid trápí Moniku Bagárovou! Nakazila se i její maličká dcerka a přítel

Vytvořeno dne 31.10.2020

Další celebrita která se stala obětí Covidu 19 je zpěvačka Monika Bagárová. Bohužel, s ní je nakažená také její malá dcerka Rumia a přítel Moniky zápasník MMA  Makhmud Muradov.

Ultimátní zápasník má smůlu v tom, že měl mít tuto sobotu zápas v americké MMA organizaci UFC. Měsíce příprav a pilování tak přišly nazmar.

 

Monika na svůj instagram připsala zprávu pro fanoušky a vysvětlila, jak na tom je.

„Tak bohužel i já jsem pozitivní na Covid-19. Nemám žádný těžký průběh a díky bohu Ruminka sem tam jen zakašle, jinak se směje a je stále veselá . Byla jsem první dny šíleně unavená a bolela mě hlava, myslela jsem si, ze to patří k tomu, ze v noci x krát vstávám k Rumince a tak je to tělo unavený a proste si potřebuje odpočinout. Dnes už necítím chuť ani čich. Jsme doma v karanténě a je nám smutno po tatínkovi, který je na tom stejně ale bez příznaků ve Vegas. Věřím, ze to vše zvládneme a bude nám všem zase fajn.“

Jak psala Monika, přítel Makhmud odletěl  do Las Vegas, kde měl mít zápas a pár dní před samotným bojem se dozvěděl že je pozitivní. Musí tak být i se svým týmem v karanténě a poté se může vrátit do Čech za Monikou a dcerkou.