Moderátor Petr Vágner je nakažený koronou. Ani jemu se zákeřný vir nevyhnul.
Zdroj: herminapress

Moderátor Petr Vágner je nakažený koronou. Ani jemu se zákeřný vir nevyhnul.

Vytvořeno dne 28.10.2020

Koronavirová pandemie v Čechách trhá rekordní čísla co se týče počtu nakažených. Výjimkou není ani oblíbený primácký moderátor Petr Vágner. Ten na svém Facebooku poměrně obsáhle popsal, jak to vlastně s nemocí má on.

„Před několika málo dny jsem se snažil pomoci s kritickým nedostatkem transfuzních přípravků pro léčbu pacientů darováním krve. Hledal jsem přes soc. sítě způsob, jak k tomu přimět co nejvíce lidí kolem sebe, fanoušků a sportovců. Bohužel jsem netušil, že nakonec tu pomoc budu potřebovat naopak já.

Podle prvních výsledků testů jsem negativní na Covid-19. Bohužel podle symptomů to následně vypadalo zase na zápal plic s příznaky Covid nemoci. Takže hurá na pohotovost a na další testy, krevní odběry a výtěry. Nakonec se naštěstí ani zápal plic nepotvrdil, ale potvrdilo se podezření na koronavirus.

Dvanáct dní horečky 39,3°C! Bolesti hlavy, kloubů, zimnice...Snědl jsem max.půlku pomeranče a 1dcl polévky! Takže jsem ztratil 10kg a teď jsem na váze 77kg. Člověk se s tím musí nějak poprat sám, zůstat doma v karanténě, nikoho neohrozit a doufat, že to rychle přejde!“

Petr je jak známo i velký sportovec. Nenechá si ujít možnost se pořádně proběhnout, zaplavat, nebo si zajezdit na kole. Nemoc by ho podle všeho nemusela nějak výrazně ohrozit. Každopádně mu přejeme brzké uzdravení a návrat do pracovního a sportovního procesu.