Další várka krásných šatů: rozevlátá Gondíková, elegantní Nesvačilová a Makarenko v modro štříbrné
Zdroj: herminapress

Další várka krásných šatů: rozevlátá Gondíková, elegantní Nesvačilová a Makarenko v modro štříbrné

Vytvořeno dne 06.07.2023

Do víru festivalového dění se vrhl herecký manželský pár Adéla Gondíková a Jiří Langmajer. Vyfešákovaný herec si pyšně vedl za ruku svoji Adélu, které to ve fialových šatech náramně slušelo.

Pár má na Karlovy Vary jen ty nejlepší vzpomínky, vždyť v roce 2019 celý pobyt na festivalu o svatbě jen mlžili a tvářili se, jako že nic a hned druhý den po návratu do toho praštili.

Dámy na akci CarTec Party zase sáhly do svých festivalových šatníků. Herečka Denisa Nesvačilová zářila v černých šatech s odhaleným dekoltem a vysokým rozparkem, nožku ukázala ředitelka soutěže Miss Czech Republic Taťana Makarenko, která sebou přivedla nejen svého partnera, ale také vítězku letošního ročníku Justýnu Zedníkovou. Zpěvačka Kateřina Mátlová zase ukázala nohy celé, jen zahalené černou průsvitnou látkou. Se svým o hodně starším partnerem se objevila modelka Daniela Zálešáková a hudebník Michal Dvořák přivedl svoji krásnou manželkou Lucii.

Na tu samou akci zamířil i osamocený herec Jaromír Hanzlík, bývalý politik Mirek Topolánek, Renatu Langmannovou nechal doma také moderátor Ondřej Novotný.

 

 

 

 

Default User Image
Realista, 07.07.2023 16:21
Jsem totálně zklamanej, nějaká diskriminace, málo LGTB a všichni jenom bílí.