Fotoseriál: Život na karlovarské kolonádě. Hruška s kočárem pro psy, Chýlková na zídce a zamilované páry na procházce
Zdroj: herminapress

Fotoseriál: Život na karlovarské kolonádě. Hruška s kočárem pro psy, Chýlková na zídce a zamilované páry na procházce

Vytvořeno dne 04.07.2023

Na karlovarském filmovém festivalu to nežije jen v barech a na večírcích. Živo je i na samotné kolonádě, kterou mnozí využívají na procházky nebo také přechody mezi různými akcemi. Lázeňskou atmosféru si přijela užít řada celebrit, které jsme právě na kolonádě potkali.

Už několik dní se na festivalu zdržují Emma Smetana a Jordan Haj, kteří na pár dní odložili dcery a společně po večerech koncertují. A přes den si dopřávají volno na kolonádě. S partnerem a půlročním synem Tadeášem přijela jen na skok modelka Jitka Boho. Nevynechali ani koncert Michala Hrůzy, který jejich synek prospal.

S dcerou je ve Varech také zpěvačka Monika Bagárová a náramně si svoji dámskou jízdu, kdy se snaží chodit stejně oblékané, užívají. Z jedné akce na druhou přebíhají po kolonádě manželé Simona Krainová a Karel Vágner. Naopak v doprovodu kamarádek se po Varech prochází třeba modelka Kateřina Průšová nebo také influencerka Nikol Moravcová.

Největší pozornost na sebe ovšem strhl moderátor Láďa Hruška, když na slavnou kolonádu vyrazil s kočárkem, ve kterém vezl své dva psíky.

Pracovní povinnosti na kolonádě plní například herci Ivana Chýlková, která dělala rozhovor kdesi na zídce, či Ivan Trojan. Ten pro změnu neodbyl fanoušky a ochotně se s nimi fotil cestou na Möet party.

Na kolonádě jste ale mohli potkat také Báru Mottlovou s přítelem, Renatu Langmannovou s Ondřejem Novotným či zpěváka ze Superstar Juliana Záhorovského s přítelkyní.