Dana Morávková nahání fyzičku na kole. Proč nechce hvězda Trháku elektrokolo?
Zdroj: herminapress

Dana Morávková nahání fyzičku na kole. Proč nechce hvězda Trháku elektrokolo?

Vytvořeno dne 17.06.2021

Na dovolenou s rodinou se těší oblíbená herečka Dana Morávková. Nečeká jí žádné lelkování na pláži u moře, ale pěkně si dá do těla po rakouských cyklostezkách.

„Do Rakouska jezdíme často. Je to tam krásné a pro mne na kolo ideální. Jezdíme kolem jezera, což je placka, a když má manžel se synem přetlak a musí do kopců nebo do lesa, zůstávám u vody, koupu se nebo si čtu. Mám šlapací kolo a jsem na to pyšná, ale všichni mi tvrdí, že až jednou zkusím elektrokolo, nebudu chtít jiné. To dojedete z Prahy do Benešova a ani se nezpotíte,“ nastínila plány na dovolenou Dana Morávková na společném setkání herců muzikálu Trhák v baru Martina Dejdara na pražské Náplavce.

Dana Morávková trénink na kole rozhodně bude potřebovat. Protože opět na podzim začne Divadlo Broadway hrát osvědčený muzikál Trhák, kde má Dana roli listonošky, která na kole rozváží poštu. „V té roli se alternuji se Sandrou Pogodovou a na jevišti vydáme spoustu energie. Přes koronu jsme všichni zpomalili, fyzička šla dolů, tak teď to musíme zase trošku nahnat,“ smála se Dana Morávková, kterou jsme léta vídali v Ordinaci v růžové zahradě. „Smířila jsem se s tím, že Ordinace končí, protože dělám i jiné věci a mám i další aktivity. Trošku to přirovnávám k tomu, jako když se po jedenácti letech s vámi rozejde kluk a řekne, že už s vámi nechce být. Taky to zpracujete a nehroutíte se. A i když Ordinace teď chvíli jen na placeném kanále, tak také zase jednou skončí. Neberu to nijak tragicky.“