StarDance:  Pro tenistku Andreu Sestini Hlaváčkovou si její tanečník musel na tenisový kurt
Zdroj: Česká televize

StarDance: Pro tenistku Andreu Sestini Hlaváčkovou si její tanečník musel na tenisový kurt

Vytvořeno dne 16.06.2021

 

V jedenácté řadě StarDance bude tančit tenistka Andrea Sestini Hlaváčková, kterou na tanečním parketu doprovodí tanečník Michal Necpál.

Rozhovor s Andreou Sestini Hlaváčkovou

Jakého partnera jste si představovala?
Teď už přeci nemůžu říct někoho jiného! Na seznamovací tiskové konferenci jsem si říkala, že jsem nejvyšší žena, takže jsem automaticky koukala na dva nejvyšší tanečníky. Michal mě upřímně nenapadl. Celou dobu jsem kalkulovala s jedním z těch nejvyšších tanečníků, takže jsem docela překvapená!

A jak jste spokojená?
Moc! Už mě naučil mambo, takže myslím, že to půjde rychle! Ne, dělám si legraci… myslím, že bude ještě koukat, co se mu to přihodilo. Hrozně se těším! On to ještě neví, ale mě hrozně baví trénovat, takže já, ač mi to třeba nepůjde, tak se strašně těším na ty tréninky.

Změnily se za tu dobu, co je vaše účast veřejně známá, nějak vaše pocity?
Už když jsem dostala možnost se soutěže účastnit, tak jsem případné účinkování ve StarDance konzultovala s Davidem Svobodou a Gábinou Soukalovou a oba dva mi řekli, že je to sice masakr, ale že to bude skvělé, seznámím se spoustou lidí a bude tu skvělá parta. Takže jsem nepochybovala.

Michal Necpál je z výběru své taneční partnerky nadšený. „Přiznám se, že jsem neočekával, že bychom s Andreou mohli tančit spolu kvůli výšce. Ale když na tiskovou konferenci přišel tým potencionálních tanečních partnerek, tak bylo ve své podstatě jedno, s kým bude člověk tančit, protože všechny jsou sympatické.“ Co se sportovkyň týče, je to pro něj premiéra. „Tančil jsem s herečkami, se zpěvačkou, s misskou… Pro sportovce určitě představuje výhodu, že je zvyklý na intenzivní trénink. Spoustu lidí absolutně netuší, do čeho se to vlastně upsali. Minuta a půl výsledku, kterou vidí diváci v televizi, samozřejmě vypadá jednoduše, ale ten proces, který tomu předchází, si nikdo nedokáže představit. Andrea bude výborná! Tančili jsme mambo, což je tedy oficiálně nejjednodušší tanec, ale během těch několika vteřin zjistíte, jak na tom ten druhý pohybově je, jak střídá hemisféry. A myslím, že tady to fungovalo velmi dobře!“

Zdroj: Česká televize