Dasha dotočila klip k písni Modlitba. Teď už se prý těší na StarDance
Zdroj: herminapress

Dasha dotočila klip k písni Modlitba. Teď už se prý těší na StarDance

Vytvořeno dne 13.04.2021

Oblíbená zpěvačka Dasha dotočila videoklip k písni Modlitba. S režisérkou Evou Toulovou ho točila nadvakrát, s přestávkou způsobenou koronavirovými opatřeními. Jak Dasha tvrdí, té písničce klip už hodně dlouho dluží.

Video soubor

„Písnička není nová, ale teprve až v roce 2020 jsem Modlitbu zařadila na moje album Dasha Symphony a jako na jedinou píseň z tohoto alba jsme se rozhodla, že na ní natočím klip. Roztočili jsme ho loni v létě a pak přišla opatření, proto zbytek doděláváme až teď,“ uvedla Dasha, která s natáčením videoklipů moc zkušeností nemá. „Spíše jsem točila živé záznamy, ale klip ne. Jsem ráda, že je to zrovna na tuto písničku, to je moje srdcovka. S režisérkou Evou Toulovou se známe velice krátce. Natáčela film Casting na lásku a použila několik písní z mého alba Dasha konečně. A rovnou jsme se domluvili, že potom spolu natočíme videoklip.“

Spolupráci si pochvaluje také mladá režisérka Eva Toulová. „Je to náš druhý společný videoklip. První byl klip ústřední písně Věříme hvězdám k filmu Casting na lásku a nyní klip pouze s Dashou a její Modlitba. Je s ní skvělá spolupráce, je milá a stoprocentní profesionál,“ libovali si Eva Toulová a kluci ze štábu Cooperfilm.   

Na album Dasha konečně fanoušci čekali hodně dlouho, pak po třech letech přišlo CD Dasha Symhophony. Jaké překvápko chystá Dasha nyní? „Dasha Symohony bylo složené víceméně s písní převzatých, pro mne jako pro interpreta má ale větší hodnotu točit písničky původní, kterým já mohu vetknout svůj výraz a názor. Začínám střádat své nápady a doufám, že je pak dám s nějakým šikovným producentem a muzikanty dohromady,“ prozradila zpěvačka, kterou momentálně na pódiích vídat nemůžeme.

Ale pokud letos na podzim bude Stardance, Dashu určitě nepřehlédnete a nepřeslechnete.„Pokud na podzim bude StarDance a my doufáme, že ano, že žádná opatření plán nezhatí, a že to bude ve stejné sestavě, jak bylo, s kapelou se zúčastníme."