Dcera herce Kopty dostala velkou roli! Již brzy se na Janu Koptovou můžete těšit!
Zdroj: herminapress

Dcera herce Kopty dostala velkou roli! Již brzy se na Janu Koptovou můžete těšit!

Vytvořeno dne 23.01.2024

Dcera herců Václava Kopty a Simony Vrbické si poprvé zahraje ve velkém muzikálu a poprvé si na jevišti zazpívá tátovy texty. Jana Koptová (22) se představí jako krásná Helena v muzikálu Troja, který uvede Divadlo Broadway.

Jana Koptová přiznala, že na radu chodí za svojí maminkou, která mimo jiné učí herectví. „Doma jsem roli probírala s mamkou, ona učí herectví a tak mi radila. Prý ať v sobě vzbudím své dětské extrovertní já, protože jsem jako malá byla hodně slyšet. A protože hraji také bohyni, abych si dala knihu na hlavu a trénovala vznostnou chůzi. S tátou jsem to popravdě ještě neřešila. Ale v divadle zásadně plním pokyny režiséra Libora Vaculíka,“ usmívala se mladá herečka, oděná v krásném kostýmu z dílny Romana Šolce.

„Kostýmy jsou skvělé. Pomáhají mi se vcítit do role Heleny. Jsem ráda, že v rámci představení mohu na sebe vzít takhle skvostné kostýmy. Je sice trošku složitější v nich chodit, protože občas mi na něj někdo šlápne,“ uvedla Jana Koptová.

V roli Heleny Janu Koptovou uvidí muzikáloví fanoušci v Divadle Broadway, v muzikálu Troja už od 2. února. Autoři hudby jsou Marcus Tran, Zdeněk Hrubý, Bohouš Josef, Michal Penk, David Deyl a Reinhard Mey a texty písní napsal Václav Kopta.