Divoká party v limuzíně: Rozbité skleničky a zranění!
Zdroj: TV Prima

Divoká party v limuzíně: Rozbité skleničky a zranění!

Vytvořeno dne 16.12.2021

Druhá řada populární reality show Like House sledující život mladých influencerů spěje do finále! Už v pátek se diváci dozví, který ze soutěžících si z vily odnese půl milionu korun. V dnešní epizodě Like House Night Show vyrazí všichni influenceři na jízdu limuzínou do centra Prahy.

Video soubor

Zdroj: TV Prima

Večírek se okamžitě zvrhne v divokou party, během které osazenstvo rozbije několik skleniček a dokonce dojde na drobné zranění.

„V limuzíně jsem jela poprvý a byl to skvělej zážitek! Byl jsem překvapená, že se tam reálně může sedět. Sice se Freescoot párkrát jebnul do hlavy, ale bylo to pohodlný,“ zhodnotila jízdu Anastázie.

Freescootovi k dokonalosti chyběla dámská společnost. „Teď by to chtělo ty kurvy tady takhle,“ poznamenal se smíchem ve víru alkoholu a hudby. „Bohužel jsme během jízdy rozbili asi tři skleničky, z toho jednu já telefonem,“ popsal party druhý den Freescoot. Rozbité skleničky si vyžádaly i malé zranění.

„Já jsem žádnou nerozbil, ale napíchl jsem si o jednu rozbitou prst, takže mám teď na prostředníčku jizvičku,“ řekl ve zpovědnici Sebastian.

Druhá řada reality show Like House vyvrcholí oznámením vítěze v pátek na kanále Prima SHOW!

 

 

 

Default User Image
Mike, 16.12.2021 17:10
Vy kurvy zhnilé běžte rači makat děláte jen ostudu v Like House