Divoký vánoční večírek v Ulici. Jaké bude mít následky?
Zdroj: TV Nova

Divoký vánoční večírek v Ulici. Jaké bude mít následky?

Vytvořeno dne 09.12.2021

Firemní vánoční mejdany bývají proslulé trapasy, ke kterým na nich dojde, i mnohdy velmi ožehavými následky. Nejinak tomu bude také v Ulici, kde uspořádá vánoční večírek pro své podřízené ředitelka školy Irena Landová. Akce se jí vzápětí vymkne z rukou a rozhodně nebude sama, kdo se ten večer pořádně odváže... Co všechno se zvrtne a jaká krušná rána čekají mejdanové výtečníky?

Irena Landová (Kateřina Holánová) chce letošní vánoční večírek pojmout trochu jinak než obligátním posezením ve sborovně nad podnosy s chlebíčky. Pro pedagogický sbor přichystá překvapení v podobě adventní party v Coolně, kterou pro ten účel zarezervuje. Maluje si to v růžových barvách, ovšem její podřízení s ní nadšení z této akce rozhodně nesdílejí. Dorazí jen hrstka statečných, k níž patří Prokop Junek (Ondřej Studénka), Magda Procházková (Veronika Čermák Macková), Mojmír Kalina (Pavel Nový) či Ota Puklický (Filip Rajmont). Přestože to zpočátku vypadá na obrovský debakl, protože tak nízká účast je pro Landovou hodně studenou sprchou, mejdan nabere velmi záhy nečekané obrátky.

Otu totiž nenapadne nic lepšího než tajně vylepšit punč připravený podle rodinného receptu samotné Landové. A když vylepšit, tak pořádně, aby nebyla nuda. Jenže chybička se vloudí. Ota včas nevaruje své spřízněné duše Magdu a Prokopa, aby se při konzumaci punče trochu krotili. Těm se dobré pití celkem záhy vymstí. A nejen jim. S přibývajícími skleničkami se nálada začne rapidně měnit. Všichni se natolik odvážou, že Ota i obsluha budou jen zírat. Následky této divoké jízdy však budou v noci a hlavně následujícího dne docela krušné... Jaké trapasy se stanou kvůli školnímu večírku Magdě, Landové či Kalinovi? A co to udělá se vzájemnými vztahy ve škole i v soukromí?

Premiérové díly Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 a s týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.