Dny plné slz těhotné krásky Angie. Josef Kůrka na Survivoru ani netuší, co se doma děje!
Zdroj: herminapress

Dny plné slz těhotné krásky Angie. Josef Kůrka na Survivoru ani netuší, co se doma děje!

Vytvořeno dne 16.02.2023

Těhotenství není tím nejjednodušším obdobím ženy. Své o tom ví influencerka Angie Mangombe, která čeká dítě s modelem a Mužem roku 2016 Josefem Kůrkou!  Ten nyní soutěží v reality show Survivor a Angie  se rozhodla promluvit o nelehkém soukromí.

I když se kdysi mluvilo rozchodu, Angie a Pepa nadále tvoří pár. Za několik měsíců se navíc stanou rodiči. Chvíle očekávání však narušilo jejich rozdělení. I několik měsíců může totiž trvat cesta Josefa Kůrky soutěží Survivor 2023 v Dominikánské republice.

I když těhotná Angie nebyla ze soutěže nejšťastnější, chápala, že taková příležitost se jen tak nenaskytne. I když první 2 dny obrečela, ráda splnila Pepův sen, stát se dobrovolně trosečníkem v Karibiku.

Náročné dny samoty přiměly Angie se bez vědomí Pepy rozepsat o nejhorších dnech na počátku těhotenství. “První tři týdny jsem myslela, že se z těch hormonů zblázním. Brečela jsem každý den a přemýslela jsem nad tím, že snad skočím z Nuseláku.” “Přiznám se, že prožívání téhle situace bez partnera nebylo ze začátku vůbec jednoduché,” shrnula Angie a uznala, že s Pepou nablízku to šlo přeci jen lépe!

Nyní už je více klidná a vyrovnaná. Hormony s ní už tolik nelomcují. “Teď jsem ve fázi, kdy jsem na sebe strašně pyšná a začínám si vážit toho daru, že jsem schopná přinést na svět nový život,” popsala situaci kráska fanouškům na Instagramu.