Do Survivoru připluli další soutěžící: srdíčko z Love Islandu, modelka, obchoďák a herečka
Zdroj: TV Nova

Do Survivoru připluli další soutěžící: srdíčko z Love Islandu, modelka, obchoďák a herečka

Vytvořeno dne 02.02.2023

Hned ve druhé epizodě Survivor Česko & Slovensko musela opustit atletka Tereza. V dnešním díle ale na ostrov připluli čtyři nově příchozí soutěžící. Kmen Hrdinů posilnil Martin Kulhánek a herečka Pavlína Sigmundová. K Rebelům se přidali modelka Barbora Krčálová a obchodní zástupce Kristian Kundrata.

Nově příchozí soutěžící sice dorazili mezi své kmeny později, nicméně podmínky pro svůj začátek měli stejné jako ostatní. Spali na opuštěném ostrově, se stejnou základní výbavou jako ostatní.

Devětadvacetiletý Martin Kulhánek je původně svářeč, ale širší veřejnost ho poznala až v první sérii žhavé show Love Island Česko a Slovenskou, kde si našel partnerku Lauru a společně jako pár zvítězili. Nyní společně žijí na Slovensku. Televizní diváci si Martina oblíbili jako upřímného a slušného drsňáka. Nyní se bojí, že tato image se na ostrově v Dominikánské republice nevyplatí. „Když jsem letěl na Kanáry, chtěl jsem být sám sebou, chovat se přirozeně. V Survivoru to asi nejde. Snažit se vyjít dobře s každým, rovná se sebevražda. Přiznám se, že trošku se bojím, zda se dokážu přenastavit. Nebojím se hmyzu, hladu, ale bojím se, že budu muset intrikovat a domlouvat se za něčími zády,“ říká Martin

Kristian Kundrata (26) z Banské Bystrice se živí jako obchodní zástupce. Hlásil se už do předešlé řady Survivora a byl zklamaný, když nakonec mezi soutěžící nebyl vybrán. Přihlásil se tedy znovu, protože věřil, že na druhý pokus to už určitě vyjde. A povedlo se. Rád by v soutěži své rodině ukázal, že není jako jeho otec, se kterým má komplikovaný vztah. Když s někým nesouhlasí, nemá problém oponovat, nebo svůj názor vyjádřit alespoň ironickým gestem. „Vždycky jsem měl trochu prořízlou pusu, co se týče komunikace s ostatními lidmi a nedělá mi to problém. Dříve jsem pracoval jako číšník, pak v době lockdownů nějakou dobu také v realitce a teď jsem pracoval jako obchodní zástupce. Takže jsem byl s lidmi ve styku na denní bázi a mohu říct, že mám na ně i dobrý odhad. To mi myslím, že může hodně pomoci, co se týče i vztahů v kmeni a v té sociální hře, kterou považuji za zásadní. A samozřejmě neopomíjím i fyzickou kondici. Už více než tři roky pravidelně cvičím a běhám, takže i po této stránce jsem myslím na soutěž dobře připraven,“ říká sebevědomě Kristian.

Studentka marketingu Pavlína Siegmundová (23) pochází z Drnovic a věří, že dokáže své názory prodat ostatním a nebojí se být ve vůdčí pozici. Dává přednost čestnosti a spravedlnosti a vždy se staví na stranu slabších. Je solidární a milá, ale když ji někdo lže, nebo ji zradí, umí se ozvat a vyříkat si to s dotyčným člověkem z očí do očí. Pozornost médií ji není úplně cizí, za sebou má už účinkování v hrané reality show Praha – den & noc. Fyzicky a psychicky jsem připravená, ale uvidíme, zda mi kondice a vytrvalost vydrží. Je to ale asi hodně o nastavení v hlavě. Když se člověk rozhodne, že si pro vítězství jde a nebojí se toho, tak může vyhrát. Jsem z vesnice. Na hodně věcí jsem připravená. Nebojím se ničeho. Neštítím se žádných zvířat. Založit oheň, vařit nebo chytání ryb by pro mě neměl být žádný problém,“ říká Pavlína.

Čtvrtým nově příchozím je Barbora Krčálová (21) z Vranova nad Dyjí. Je studentkou práv, ve volném čase sportuje a věnuje se modelingu, účastnila se i soutěže Miss Top ČR. Možná by byla ideální kandidátkou pro účast v Love Islandu, ale za sebe říká, že formát seznamovacích soutěžích není nic pro ni. Svou účast v Survivoru bere jako velkou výzvu a hodlá ji naplno využít, protože si myslí, že po škole už nebude mít na podobné aktivity čas. Barbora extra strachy nemá, ale je přede jedna věc, které se obává. „Myslím si, že nikdo nemůže být před touto soutěží zcela připraven. Řekla bych, že ta zkušenost je nakonec téměř nepředvídatelná. Horší než místní podmínky, pro mě bude odloučení od přítele. Nikdy jsem bez něj nebyla takhle dlouho pryč. I když mu budu určitě chybět, tak mě podpořil v rozhodnutí přihlásit se do Survivoru,“ říká Barbora.

Zdroj: TV Nova