Dominika Gottová: Zůstává v Čechách nebo se vrací do Finska?
Zdroj: herminapress

Dominika Gottová: Zůstává v Čechách nebo se vrací do Finska?

Vytvořeno dne 26.01.2022

Na polopracovní dovolenou v České republice má Dominika Gottová pouhých osm dní. Sama přiznala, že je to málo a že má pořádný fičák.

Kromě toho, že s Gabrielem Grillottim pokřtila CD a klip Pro Tebe, tráví čas s maminkou Antonií Zacpalovou. „Maminka má ráda dobré jídlo, vždycky si vyjdeme na dobrý oběd. Má ráda sýry, tak z Finska jsem jí přivezla sýry, které v Čechách neseženete. Setkávám se s přáteli a samozřejmě navštívím tatínkův hrob. Je to fofr. Těch osm dní mi na to snad ani nestačí. Je to opravdu maraton, až přiletím domů, budu dva regenerovat,“ usmívala se spokojeně dcera Karla Gotta.

Do Finska se ale Dominika Gottová vrátit musí. Čeká tam na ni práce. „Na podzim jsem prošla v Helsinkách kurzem na security. První zkouška se mi nepovedla. To byla teorie, pravidla, zákony ve velmi oficiálním jazyce, byla tam finská slovíčka, která jsem nikdy před tím neslyšela. Když první zkouška nevyšla, učila jsem se dál. Podruhé také nic. Až napotřetí, 29.prosince, jsem zkoušku udělala. Diplom jsem poslala na policii a oni mi vystavili kartičku s licencí bezpečnostní služby, ale jen na čtyři měsíce. Po čtyřech měsících zjistím, jestli se na tu práci hodím a pokud ano, tak budu dál pokračovat ve studiu a to už je dobrodružnější. Tam budeme cvičit střelbu, práci s pouty, obuškem… Budu takový Bruce Willis.“

Ve Fisku se Monice opět zalíbilo a v žádném případě se do Čech vracet nechce, ačkoli se v tisku píše leccos. „V Čechách v žádném případě nezůstávám. To mi volal manžel Timo, že se dočetl, že chci zůstat v Čechách. Řekla jsem mu, ať to nečte, že jsou to nesmysly. Já jsem v Helsinkách spokojená. Bylo to nejlepší rozhodnutí, co jsem mohla udělat, že jsme se vrátila do Finska. V Praze se nedalo ani v klidu pracovat, ani si užít volný čas. Lidé mě zastavovali na ulici, fotili si mne, aniž bych to věděla, nemohla jsem vůbec nic. V Helsinkách mám klid.“  

 

 

 

Default User Image
Zdenek, 26.01.2022 12:40
Dominika Gottová,kromě toho,že je dcera Karla Gotta co dokázala? Nebo co umí? Tak opravdu nechápu,že o ní stále píšete jak o nějaké celebritě.
Default User Image
Libuše Münaterová, 26.01.2022 14:18
Mě je Dominiky tak trochu líto.Nevyrůstala v úpné rodině, tatínek ji sice za nějakou dobu uznal za svoji dceru, uplácel si ji věcmi, snažil se. ale v závěru života jeho, to bylo úplně jiné. Tam teprve pochopil, co je to být rodičem. Moc bych Dominice přála, aby získala sebedůvěru a našla nějaký smysl života Třeba se to podaří a já jí fandím.
Default User Image
Hana, 26.01.2022 15:31
Ano, také mi je paní Dominiky líto. Kdyby si už konečně našla smysluplnou práci, náplň života, byl by klid. Nejsem taky žádná hvězda, ale vypadat jak ona, tak se rozhodně neukazuji. Nečtu o ní nic, stačí fotky a není mi dobře. Prosím, už jí někdo pomozte, psycholog, psychiatr. Je mi ale hlavně líto rodiny, musí se za ni stydět. Ona jediná z rodiny se předvádí a nemá čím. Ostatní hezké nadané ženy a dívky a nikdo o nich neví. Chudák i její maminka. Přeji rodině pevné nervy. A pan Gott, je ho veliká škoda, ale tohle by vidět nechtěl. Píseň pro něho? Urvat co se dá, mít z něho dál peníze? Velice smutná osoba, paní Dominika. To co má uvnitř se bohužel ukazuje i navenek.
Default User Image
Darina, 26.01.2022 17:33
Ona maminku neodložila, žije jinde - mimo republiku a žije svůj život. O maminku se stará a navštěvuje ji. Takto bych to neviděla. Co dětí má rodiče po domovech důchodců s pečovatelskou službou ? A mladí žijí na opačném konci planety. Je to sice smutné, ale tak to dneska je docela běžné.
Default User Image
Marcela, 27.01.2022 10:30
Ta se o ni nikdy nestarala. Byla celý život v zahraničí a žila si svým bohémským životem. Myslím, že ani za Gottem nepřišla, když marodil. Toho potřebovala pouze jako bezednou banku.
Default User Image
Darina Minarčíková, 26.01.2022 17:26
Dominika neměla úplně jednoduché dětství. To pozlátko, které jí obestíralo proto, že je dcerou božského Karla Gotta jí na druhou stranu moc štěstí nepřineslo. Strádala tím, že vztah s tátou je velice omezený, nestandartní a to muselo se to na její psychice projevit. Ač se jí Karel Gott snažil toto vynahrazovat , zahrnoval ji penězi i láskou, bylo to pro citlivou Dominiku složité.
Já Dominice věřím a doufám, že se jí konečně podaří najít takovou práci, která by jí uspokojovala a že dostatek vůle i síly má, protože je dcera Karla Gotta. Ten tu sílu měl a vědě, že "to musí zvládnout sám", Věřím proto, že i Dominika nakonec najde svoji šťastnou cestu. Jen ten alkohol by měla jako zlého démona vypudit ze svého života. Jinak jí moc fandím a přeji hodně štěstí