Dramatické situace v ZOO. Poslední sezóna plná zvratů
Zdroj: TV Prima

Dramatické situace v ZOO. Poslední sezóna plná zvratů

Vytvořeno dne 17.06.2024

V poslední sezóně seriálu ZOO nás čeká hned několik dramatických situací. Hlavním hrdinům půjde o život, někdo se bude těšit na nový přírůstek do rodiny a velké finále se neobejde ani bez svatebních zvonů.

Viky (Eva Burešová) bude bojovat se zájmem o svou novou kolekci. Podnikání se jí rozjede tak, že nebude stíhat. Do toho se Petr (Robert Urban) pohádá s Ester (Nelly Řehořová) a ta odejde. Viky se rozhodne pomoct jejich vztah urovnat. Filip (Tomáš Klus) se zase co nejvíc snaží pomáhat Viky, ale především začne vybírat zásnubní prsten. Jenže jednoho se dne objeví záhadná žena, která Viky přinese něco po její matce.

Izy (Lucie Černá) a Tes (Barbora Černá) budou řešit problémy ve svém stánku s občerstvením a do toho se přidají obavy, že by Tes mohla jít do vězení. Ta je ale rozhodnutá trest přijmout, přijde-li. Liga spravedlivých tak bude muset zasáhnout.

Sid (Michaela Pecháčková) a Adam (Šimon Bilina) si musí zvykat na novou životní situaci, když v tu chvíli zasáhne těžká rána osudu. Sid se s Alicí (Sabina Laurinová) se chystají na jógový retreat a v zoo se objeví velmi útočný had, o kterého se musí Adam postarat. Jenže všechno má fatální následky, Adam skončí v kómatu a Sid stojí před životní zkoušku. Naštěstí má vydatnou podporu své rodiny, ale nejhorší myšlenky ji neopouští. Alice se Sidonií (Jana Švandová) si o ni dělají starost a rozhodnou se ji v plánu, kdy chce zavolat k Adamovu uzdravení šamana, podpořit.

Marie Roklová (Veronika Freimanová) se vrací do práce. Tam musí hned s Tamarou (Eliška Brumovská) a Břéťou (Filip Kaňkovský) řešit situaci s agresivními lvy. Ředitelské křeslo je volné, ale Roklová nechce vést zoo dlouhodobě, osloví tedy Lubora Brázdu (Pavel Nečas). Jenže ten o žádný záskok nemá zájem. Starosta proto vyhlásí výběrové řízení a místo si chystá pro svého synovce.

Zdroj: TV Prima