Dvě Škopkové Gondíková a Pazderková trénovaly na vesnici. Piva, vína a jídla bylo dosyta, nechyběl ani králík
Zdroj: herminapress

Dvě Škopkové Gondíková a Pazderková trénovaly na vesnici. Piva, vína a jídla bylo dosyta, nechyběl ani králík

Vytvořeno dne 17.05.2022

 

Aby si herci z muzikálu Slunce, seno, jahody, jehož premiéru chystá na červen Hudební divadlo Karlín, odpočinuli a zároveň nabrali sílu do dalších zkoušek, dostali k dispozici celý areál restaurace Jaroslava Sapíka v Klokočné.

„Výjezdní zasedání“ bylo přijato s povděkem, protože kdy jindy se mohou účinkující spolu potkat mimo jeviště karlínského divadla. Lákadlem byla i výborná kuchyně věhlasného kuchaře a skvělé víno Broni Vajbara.

Nechyběly představitelky Škopkové Iva Pazderková a Adéla Gondíková. Přišli Venca Jan Kopečný, Šimon Martin Písařík a Roman Tomeš, Škopek Martin Sobotka, řídící Hubičková Pavla Břínková a Světlana Nálepková, Cecilka Petra Slaninová, babička Helena Dytrtová. Dorazil také autor hudby, písní a libreta Ondřej G. Brzobohatý.

„Muzikál není jen můj, má několik autorů, bez jejichž zásluh by muzikál nikdy nevznikl, a to je Petr Markov, Zdeněk Troška a Karel Vágner. Já si obrovsky vážím toho, že všichni mi dali svolení, abych z toho mohl vytvořit nějakou muzikálovou podobu. Pustil jsem se do práce s veškerou pokorou a zároveň s úctou k tomu dílu. Mám film Slunce, seno opravdu rád, protože ono není snadné udělat dobrou komedii a myslím, že se to tenkrát hodně povedlo. A proto doufám, že i do karlínského divadla na to budou chodit diváci,“ uvedl Ondřej G. Brzobohatý.

Premiéra muzikálu Slunce, seno, jahody se uskuteční 16. června v Hudebním divadle Karlín.