Na pražské Občanské plovárně vznikla další letní scéna. Zahájí muzikálem Trhák
Zdroj: herminapress

Na pražské Občanské plovárně vznikla další letní scéna. Zahájí muzikálem Trhák

Vytvořeno dne 17.05.2022

 

Muzikálová komedie Trhák, ve které excelují hvězdy jako příkladně Martin Dejdar, Václav Kopta. Oldřich Navrátil, Dana Morávkova, Miroslav Etzler nebo Betka Stanková má tu „čest“ zahájit 16. června provoz nové pražské letní divadelní scény na Občanské plovárně.

Divadelní a koncertní scéna Občanské plovárny je situována v krásné a pohodlně dostupné lokalitě v samotném centru Prahy 1 na Malé straně sousedící s budovou úřadu vlády ČR.

Umístění hlediště je v zahradách Občanské plovárny s nádherným výhledem na Vltavu a obklopeno nově zrekonstruovanou restaurací a venkovním barem přímo u řeky. Mírná i přirozená elevace pevného hlediště zajišťuje skvělý výhled na zastřešenou scénu s kvalitním divadelním a koncertním ozvučením.

Nejen umístění, ale také program letní scény je lákavý. Přináší produkci úspěšných muzikálů, hudebních komedií a dále také exkluzivních koncertů našich i zahraničních hvězd. Další možností využití je samotná plocha hlediště, kterou lze využít i pro jiné dispoziční uspořádání.