Elegantní Iva Kubelková půjde do montérek! Jak se staví sen je zpět!
Zdroj: herminapress

Elegantní Iva Kubelková půjde do montérek! Jak se staví sen je zpět!

Vytvořeno dne 30.12.2021

Jak se staví sen Extra je oblíbený pořad, který bude plnit sny a dělat radost prostřednictvím již dvacáté řady. V deseti nových dílech a jednom návratovém vás bude znovu provázet moderátorka Iva Kubelková a ruce k práci přiloží deset známých designérů. Čekají vás zajímavé, často i nečekané bytové proměny a lidské osudy, které však nejsou jako z románů se šťastným koncem.

Moderátorka Iva Kubelková k aktuální sérii říká: „Nová série našeho pořadu Jak se staví sen Extra bude opět plná emocí, a hlavně obrovské radosti, nových začátků a naděje. I v této nelehké době pomáháme díky našim partnerům těm, kteří nás potřebují. Bude to silné, citlivé a velkolepé.“

Začneme Návraty, v nichž se ohlédneme za nejzajímavějšími proměnami a zjistíme, kam se posunul osud jejich aktérů. Pak bude následovat deset zbrusu nových proměn, ve kterých budeme plnit sny o lepším bydlení. Vracíme se k původnímu formátu přeměn interiérů za pět dnů a více zapojíme designéry. Za každou rodinou se skrývá zajímavý příběh – budete moci sledovat nejen fantastické proměny v krátkém čase, ale i kdo se za touhou po novém bydlení a lepším životě skrývá. Těší se na vás ostřílené dvojice designérů, které znáte k předchozích řad nebo podobných pořadů: Kamila a František, Andrea a Marek, Martina a Jan, Veronika a Renata a Jaroslava a Hana.

Premiérové díly Jak se staví sen Extra můžete sledovat od pondělí 10. ledna ve 21.40 na Primě.

 

 

 

Default User Image
Radek , 22.10.2022 20:22
Iva je nejen hezká, ale vyzařuje i pozitivní energii. PS:oproti tobě -Negáči Jen do.