Eva Burešová vás pomocí speciálních kódů pustí do svého soukromí
Zdroj: herminapress

Eva Burešová vás pomocí speciálních kódů pustí do svého soukromí

Vytvořeno dne 16.11.2022

 

Prostřednictvím nového diáře nechá herečka a zpěvačka Eva Burešová nahlédnout fanoušky do svého soukromí. Připravila pro ně diář, který je jejím osobním otiskem.

"Vždy se snažím být v každém tom diáři lidem blíž, takže ani letos nechybí speciální QR kódy, které odhalují různá má tajemství. Ukrývají videa, soukromé fotky, které nikdo neviděl. Různé esemesky s Vaškem Noidem Bártou, Přemkem… Je barevnější, má samolepky, myslím si, že je dokonalý,“ představuje svou novinku Burešová, která se nebála diář pustit do světa za podpory i svých fanoušků.

„V diáři najdete také recepty, ale ne od mého Přemka. Každý to sice očekává, jenže já jsem poprosila Pavla Berkyho, kterého sleduji a obdivuji. Známe se osobně a oslovila jsem ho, zda by mi nějaké recepty nedal. Jsou jednoduché, takže je uvaří každý. I já,“ směje se seriálová Viky, která sama svůj diář používá.  „Diář se mi plní, ale snažím se to zatím nezapisovat, aby se mi příliš nezaplnil, přesto však musím, pracovní povinnosti přibývají. I když se snažím, aby tomu tak vzhledem k dětem nebylo.“

Jediným diářem se ale Eva Burešová neřídí, má jich hned několik. „Kalendář mám i v mobilu, dlouho jsem se mu bránila, ale mám ho propojený také s Přemkem, s manažerkou Alicí… Raději mám ale ten papírový. Stejně tak to mám i se scénářem, do kterého si můžete rukou psát poznámky. Dřív jsem zvládala si ten čas a práci řídit sama, ale postupem času a přísunem práce to už nezvládám, takže mám na to lidi a jsem za to vděčná.“

 

 

 

Default User Image
Janina, 17.11.2022 15:57
Ta ať nikoho do soukromí nepouští,nikdo na ní není zvědavej.Hrát neumí,koukat se na ní nedá když se směje,jediný co jí jde je zpěv.Seriál ZOO s Pecháčkovou a s ní je jedna velká tragédie.