Ewa Farna dostala práci snů. Líbí se jí chodit do takových pořadů a jen žrát samý výborný věci
Zdroj: TV Nova

Ewa Farna dostala práci snů. Líbí se jí chodit do takových pořadů a jen žrát samý výborný věci

Vytvořeno dne 06.09.2023

Zpěvačka Ewa Farna zavede špičkové kuchaře Přemka Forejta a Honzu Punčocháře do obce Veverské Knínice, kde se odehraje další kuchařský duel. Jejich úkolem bude připravit co nejlépe šedesát porcí jakékoliv české klasiky (ale do ruky) s polským elementemJak si s touto záludností poradí Jan Punčochář, který street-foodu příliš nefandí? Kdo prohraje souboj a vyzkouší si MMA proti profesionální zápasnici Markétě.

Plněná paprika mletým masem s rajčatovou omáčkou je pro Jana Punčocháře českou klasikou. Ví, ale že jen tím nezaujme. Proto plněnou papriku zjemní stracciatellou, čerstvými rajčaty a pavoučím krabem. Aby splnil i podmínku polského elementu, tak do omáčky na flambování použije vodku. Vše naservíruje na tradiční Honzovy buchty.

Přemek se pokusí vytáhnout segedínem do ruky. Upeče bůček, na to dá glazé z kimčchi a celé to vloží do baobab napařovaných knedlíků. Polský akcent splní bramborami se zakysanou smetanou a koprem. „Jestli tě ‚zakyska‘ s koprem dostane na balkón, tak se taky přihlásím do MasterChefa,“ směje se Ewa Farna a pokračuje: „To je práce snů: chodit do takových pořadů a jen žrát samý výborný věci.“