Felix Slováček zve na koncert ve velkém stylu. Oslaví dvě kulatá jubilea
Zdroj: herminapress

Felix Slováček zve na koncert ve velkém stylu. Oslaví dvě kulatá jubilea

Vytvořeno dne 10.02.2023

Spojit oslavu výročí šedesáti let na scéně a 80. narozeniny hodlá známý hudebník Felix Slováček koncertem v pražské Lucerně. 2. května se fanoušci mohou těšit na show, v níž kromě oslavence v doprovodu Big Bandu Felixe Slováčka vystoupí celá plejáda našich předních zpěváků.

To ovšem není jediná aktivita, která se oslav jubilanta týká. Na tiskové konferenci v JK House prozradil, že po koncertě chystá ještě oslavu na Střeleckém ostrově, samozřejmě s hudebními vystoupeními přátel z branže. Další informaci pak zástupcům médií sdělil JUDr. Jan Adam: "Chystáme 2CD s pracovním názvem Felix Slováček - Hity a rarity (1970 - 2023). Na tomto projektu spolupracujeme s Janem Fialou z České televize a vydavatelem tohoto raritního 2CD je Radioservis."

Dalším počinem, který se váže s oslavami jubilea, je film. Ten vzniká jako dárek Slováčkových přátel, kteří výrobu filmu financují. Režie se ujala Olga Dabrowská a jedná se o celovečerní dokumentární film s pracovním názvem  Felix Slováček a magická Šumava, ve kterém je hlavní postavou právě samotný Felix.

Tisková konference se nesla v neformálním, přátelském duchu, s hudebními vystoupeními dcery Aničky Slováčkové, Leony Machálkové, Ondřeje Provazníka a díí skupiny Red Zone.