Fotbalista Švancara dorazil k Dědkovi polonahý. Pak dodal fotku, jak ho pánbůh stvořil
Zdroj: TV Prima

Fotbalista Švancara dorazil k Dědkovi polonahý. Pak dodal fotku, jak ho pánbůh stvořil

Vytvořeno dne 28.12.2022

Poslední večer v roce bude na televizi Prima patřit Honzovi Dědkovi a hostům jeho talkshow 7 pádů. Silvestrovských 7 pádů Honzy Dědka vyskloňuje zpěvačka Ewa Farna, imitátor Petr Jablonský, herec Marek Taclík a fotbalista Petr Švancara. Poslední dva jmenovaní přišli na rozhovor polonazí – zatímco Švancara dal na odiv svoji hruď, Taclík dorazil bez kalhot.

Do půl těla nahý přišel fotbalista Petr Švancara do posledního letošního dílu talkshow 7 pádů Honzy Dědka. O domluvenou silvestrovskou scénku ale rozhodně nešlo a nicnetušící moderátor neskrýval překvapení. „Vítej, no,“ pronesl překvapeně Honza Dědek svéráznému fotbalistovi na přivítanou.

Tak dlouho jsme vybírali košili, až jsme nevybrali žádnou. Omlouvám se za to tělo všem trenérům,“ přišel s vysvětlením Švancara. Pár minut předtím v zákulisí byl ale ještě oblečený. Jenomže nevhodně pro televizní kamery. „Vzal jsem si bílou košili a ještě blbý sako. Na to, že už občas v té televizi jsem, bych mohl být zkušenější,“ dodal na vysvětlenou. Bílá košile na kameře bolestivě svítí a jeho sako s drobným vzorem takzvaně interferovalo.

Naštěstí divadelní šatna Švandova divadla, kde se talkshow 7 pádů Honzy Dědka natáčí, skýtá poklady, a tak ochotná místní kostymérka zapůjčila fotbalistovi „hrací“ košili herce Michala Dlouhého. Švancarovi nahota ale nijak nepřekáží. Je totiž vášnivým saunařem, divákům dokonce poskytl nahou fotografii ze sauny. „Všimněte si, hlavně dámy, není tak velkej. Ale co už, no. Už to tak je. Bůh někomu přidá, někomu ne. Nemám s tím problém, už jsem si na něho zvykl,“ okomentoval Švancara svoji fotografii, na níž pózuje tak, jak ho pánbůh stvořil.

Sledujte v sobotu 31. prosince ve 21.10 na Primě!

Zdroj: TV Prima