Fotožurnál móda z Thálie: Vítězkou večera je Eva Burešová. Další posuďte sami
Zdroj: herminapress

Fotožurnál móda z Thálie: Vítězkou večera je Eva Burešová. Další posuďte sami

Vytvořeno dne 02.10.2023

Poslední zářijová sobota patřila předávání Cen Thálie za rok 2023. Akce se konala v Národním divadle v Praze. Celebrity a pozvaní hosté si dali záležet na svých outfitech a my vám je teď ukážeme v naší fotogalerii.

K nejlépe oblečeným patřila jednoznačně herečka a zpěvačka Eva Burešová v doprovodu svého partnera známého kuchaře Přemka Forejta. Její dlouhé zlaté šaty odhalovaly dekolt a díky vysokému rozparku i nohy. Psaníčko, lodičky a decentní šperky šaty krásně doplnily. Moc chválíme.

Mezi oceněnými to slušelo i herečce Hance Holišové. Ta oblékla jednoduché, úzké šaty bez ramínek s vysokým rozparkem. Pro příště bychom ale zvolili více honosnější účes.

Sice hodně podobně, ale hezky oblečené přišly režisérka představení Marta - Adéla Laštovková Stodolová a scenáristka Daniela Sodomová. Adéla měla zlaté flitrované šaty na jedno rameno s jednobarevným psaníčkem a střevíčky. Daniela zvolila velice podobný střih šatů, ale výraznou červenou barvu a výraznější náušnice, které vynikly k jejímu účesu. Moc hezká kombinace.

Herečka Kristýna Leichtová oblékla modré šaty s potiskem v midi délce s černými lodičkami. Tato kombinace se Kristýně opravdu moc nepovedla, v šatech působí korpulentně a hodně usedle.

Operní pěvkyně Tereza Mátlová přišla v černých dlouhých krajkových šatech s hlubokým výstřihem. Outfit Tereze slušel, jen bychom příště vybrali decentnější náušnice, tyto ke korálkovému štrasu na rukávech moc nesedí. Jinak nemáme co vytknout.

Pochválit musíme herečku Emílii Vášáryovou, červené šaty v zajímavém střihu jí opravdu moc sluší. Jemné líčení a výraznější šperky se k šatům skvěle hodí. Emílie opravdu ví, jak být za dámu.

Na závěr musíme vyzdvihnout i róbu herečky a tanečnice Radky Pavlovčinové. Její světle růžové tylové šaty s řasením v oblasti dekoltu působily étericky. Dobře zvolila i vyčesané vlasy do drdolu. I Radku musíme moc pochválit.

 

 

 

Default User Image
Eva Rašková, 02.10.2023 16:30
hezká holka, šaty dle mého názoru příliš složitě překombinované