Fotožurnál: Narozeniny manželky Karlose Vémoly. Souboj výstřihů, luxusní dary a pouťový bizár
Zdroj: herminapress

Fotožurnál: Narozeniny manželky Karlose Vémoly. Souboj výstřihů, luxusní dary a pouťový bizár

Vytvořeno dne 05.06.2024

Na luxusní oslavě 35. narozenin Lely Vémola Ceterové bylo všechno velké, až ohromné. Velký dort, velké množství darů, obří kytice, velké hrudníky a ohromné dekolty.

Co se týká objemu hrudníku, v tom určitě vedla česká barbie Gabriela Jiráčková. Ta sice výstřih měla na zádech, ale stejně nejedno oko spočinulo na hrudi. Také modelka Andrea Verešová byla s přetékajícím výstřihem k nepřehlédnutí. I samotná oslavenkyně nezůstala pozadu. Ta se navíc ozdobila šperky za 3,5 milionu korun.

S největší kyticí dorazil manžel Lely, Karlos Vémola Obří kytice růžových pivoněk, která zaplnila velkou náruč bijce MMA, manželku svojí váhou doslova do kolen.

Co skrývaly luxusně zabalené balíčky a dárkové taštičky, nevíme. Jejich rozbalováním stráví nyní Lela Ceterová hodně času.

Zdroj: Aplausin.cz   

 

 

 

Default User Image
O, 05.06.2024 20:08
Ona je hezka, i kdyz asi tupa. No cokoli je lepsi nez zapskla bezdetna starnouci unyla krava a moralni zruda Tatana Kucharova
Default User Image
Rakovina reporyjska, 06.06.2024 06:16
A co manzelka na pervitinu zavisleho prasete Pavla Novotneho ? Ta je ceka kdy to prase privola rakovinu na ty dve maly kurvy co ji Pavel namrdal😂😂😂 az se v nich usidli metastazy a roztecou se jak nanuk v lete😂😂😂