Golda Dvořáková, bývalá chůva Artura Štaidla, promluvila: Seriál Iveta je plný lží a zavádějících informací
Zdroj: herminapress

Golda Dvořáková, bývalá chůva Artura Štaidla, promluvila: Seriál Iveta je plný lží a zavádějících informací

Vytvořeno dne 17.05.2023

Kdysi bývalá hospodyně rodiny Štaidlových a posléze chůva syna Ivety Bartošové Artura, poskytla našemu magazínu Aplausin.cz odpověď ohledně pokračování minisérie Iveta.

„Seriál jsem neviděla. Ani se na něj nebudu dívat. Bohatě mi stačily volně přístupně upoutávky. Jednak je to mlácení prázdné slámy z volně přístupných informací. To, co je tam navíc, jsou vymyšlené záležitosti,“ říká svůj názor na seriál Golda.

„Zadruhé to na mme dělá dojem, že seriál vznikl jednoznačně proto, aby vydělal televizi, autorům a producentům peníze, bez ohledu na pozůstalé, tedy rodinu a Ivetiny přátelé. Je jim fakticky jedno, že jim ubližují a rozdírají dávno zacelené staré rány. Hlavní jsou peníze,“ uzavírá Golda svůj monolog, ale přeci jenom pak ještě malinko upřesňuje historická fakta.

„Je to pouhých devět let, co mnozí tvrdili, že bulvár zapříčinil smrt Ivety Bartošové, a že i krátce po její smrti na ní tehdejší tisk bezostyšně vydělával. Oproti současné minisérii Iveta režiséra Michala Samira, však ten všemi opovrhovaný bulvár mluvil pravdu. Bylo to tehdy natolik citlivé téma, že si v žádné redakci nedovolili zalhat a zveřejněné informace byly pravdivé. Pravda autorům této minisérie zřejmě nic neříká.“   

 

 

 

Default User Image
Hanka, 17.05.2023 09:59
JÁ BYCH IVETU A NECHALA NAPOKOJI. VŠICHNI ŘÍKALI, ŽE JÍ MAJÍ RÁDI. TAK PROČ JÍ NEPOMOHLI. MOHLA NÁM PÍSNIČKAMA DĚLAT POŘÁD RADOST.
Default User Image
Rosi, 17.05.2023 10:25
Paní Hanko, líbí se mi, že jste to tak citlivě napsala. Já jsemtoho názoru také. Divím se, že k tomu dal někdo souhlas z blízkých. Mladý pan Artur by to měl zastavit. Iveta byla a je pro mne kásná, mladá žena, ale proč pořád na ní "kydaají" něco nechutného. Už to asi nezvládla ten hon na ni. jako na zvěř, a jednoznačně ji uštvali, bez ohledu. Je mi to líto,syn by je měl žalovat, vždyť Štaidlové jsou dobrá právnická rodina. Hezký den
Default User Image
L. , 17.05.2023 12:34
Proč by je měl Artur zažalovat, když jim dal k tomu svolení a hrubé obsahy dílů zná dopředu? Artur o všem ví a souhlasí s tím. Autor projektu byl za ním ještě před tím, než se to začalo natáčet aby získal jeho souhlas, který dostal.
Default User Image
Jana, 17.05.2023 14:18
Artur to vůbec neměl dovolit.Nebyl schopen on, ani její matka ,se s ní přijít rozloučit.Štaidl si nakladl podmínky ohledně pohřbu,Rychtář,ač nerad,je splnil a oni stejně nepřišli.Artur šel ten den vysmátej do školy,opravdu milující synek.A teď budou na ní vzpomínat seriálem?Proč?To budou vyrábět seriály o každém zemřelém umělci?A proč ne ? Jak k tomu přijdou ostatní !!!
Default User Image
Štěpán, 17.05.2023 18:22
Je vidět, že jste nic podobného nezažil… a je vám přáno…. On se mozek tak nějak hezky blokne a první měsíc je člověk jako tělo bez duše a kor v jeho věku v te době…. Realita doskáče o něco později….
Default User Image
jaroslava veličková, 17.05.2023 18:38
seriál jsem neviděla a ani ho vidět nechci ,měla jsem ji strašně ráda a nechci si tím debilním seriálem na Ivetku kazit vzpomínky, je odporné jak po její smrti si ještě někteří mastí kapsu,, je to typicky česká vlastnost,, a je mi z nich na blití .
Default User Image
Rena, 18.05.2023 12:28
Mám na to také svůj názor ,ale myslím že jsem někde četla ,že právě Artur dal souhlas s natočením seriálu .
Default User Image
Jana, 23.05.2023 10:32
Seriál Iveta neměl vůbec vzniknout.Takovejch známejch lidí co zemřeli ,a nikoho nenapadlo o nich natočit ani metr.Proč taky.Ten,kdo to vymyslel, se chtěl se na Ivetě obohatit a Artur se k němu přidal a dal souhlas.Ten Artur,kterej nepřišel na poslední rozloučení ((ani její matka,sestra,bratr)) s vlastní matkou,ale naopak šel vysmátej do školy!!Vskutku milující synáček.Veškerou památku na vynikající,krásnou,křehkou pop princeznu
jste seriálem zazdili!!!