Hádek, Orozovič, Babčáková, Holubová a další. Komedie Přání k narozeninám vyrazila do kin
Zdroj: herminapress

Hádek, Orozovič, Babčáková, Holubová a další. Komedie Přání k narozeninám vyrazila do kin

Vytvořeno dne 17.01.2023

Eva Holubová, Matěj Hádek, Veroniky Khek Kubařová, Tomáš Klus, Igor Orozovoč  si nenechali ujít premiéru svého filmu Přání k narozeninám, který natočila režisérka Marta Ferencová. Letní komedie pobaví spletitým příběhem jedné rodiny, v němž se jistě pozná hodně diváků.

Filmový manžel Simony Babčákové se jmenuje Karel a ztvárnil ho Matěj Hádek. „Je to otec rodiny a zároveň syn Evy Holubové a Jaroslava Duška. Když jsme se bavili o charakteru postavy, paní režisérka mi říkala, že Karel je jako rybička Dory z filmu Hledá se Nemo. Což znamená, že žije v přítomnosti – teď a tady – a pamatuje si všechno asi jenom vteřinu. Je to veselý člověk a díky tomuto přístupu k životu se mu žije mnohem šťastněji, než kdyby volil jinou strategii přežití,“ vysvětlil s úsměvem Matěj Hádek.

Mladší pár ve filmu ztvárnila Veronika Khek Kubařová a Jaroslav Plesl. „Roli Veroniky prý psali Marta Ferencová s Adamem Dvořákem přímo pro mě. Udělali mi tím obrovskou radost. Ve filmu mám dvě děti a bratra Lukáše, kterého hraje Tomáš Klus. Jsem klasická maminka, hodná, dobrosrdečná, milující svoje děti a rodinu. Rodinu, která se přimotá k jiné rodině, a začne se to všechno mlít…“

První letošní filmovou premiéru si užily i další známé osobnosti. Přišli se podívat René Decastelo s partnerkou, syn Standy Hložka Matyáš, Kateřina Pechová, Štěpánka Duchková s manželem, Vojta Drahokoupil s přítelkyní Anetou Vrzalovou, Andrea Pomeje s přítelem a další.