Tímto hvězdným obsazením se může pochlubit málokterý film. Natáčí se Přání k narozeninám
Zdroj: herminapress

Tímto hvězdným obsazením se může pochlubit málokterý film. Natáčí se Přání k narozeninám

Vytvořeno dne 15.07.2021

Líba, maminka, babička, ale především vládkyně rodiny (Eva Holubová), má kulaté narozeniny. Ty se vždy slaví v rodinném kruhu, ale o tom, kolikáté to právě jsou, se nahlas v rodině nemluví, takže je to tak trochu tajemství.

To ale není jediné tajemství, které rodina skrývá. Petr se rozhodne, že poprvé po letech nebude slavit narozeniny s matkou. Předstírá nemoc a z rodinné oslavy se omluví. Tato zdánlivě nevinná lež je ale zásadní chybou, která spustí lavinu nečekaných událostí, a tak se celá velká rodina namísto poklidné oslavy kulatin ocitne na cestě, kdy jedna nepředvídatelná situace stíhá druhou. Komedie o tom, jak se rodinná oslava může zvrtnout v divokou jízdu, při níž si nikdo nemůže být jistý vůbec ničím.

Ústřední manželskou dvojici ztvární v obou snímcích Eva Holubová a Jaroslav Dušek. V dalších rolích a v nečekaných spojeních hrají: Veronika Khek Kubařová, Simona Babčáková, Jaroslav Plesl, Tomáš Klus, Igor Orozovič, David Švehlík, Matěj Hádek a děti. Rodinná komedie se bude natáčet v průběhu dvou letních měsíců v Praze a okolí.

Film Přání k narozeninám vzniká v autorském tandemu Marta Ferencová a Adam Dvořák a volně navazuje na film Přání Ježíškovi, který diváci uvidí již 11. listopadu 2021.