Heidi Janků s výstřihem, Děrgelová bez spodního prádla, krásná Rychlíková. Šik dámy na premiéře hry Forman
Zdroj: herminapress

Heidi Janků s výstřihem, Děrgelová bez spodního prádla, krásná Rychlíková. Šik dámy na premiéře hry Forman

Vytvořeno dne 20.06.2024

Letní scéna Musea Kampa uvedla premiéru představení Forman. Očekávaná divadelní inscenace přivedla mezi diváky spoustu zvučných jmen českého šoubyznysu. My byli samozřejmě u toho a ohodnotili jsme, jak se na premiéru oblékli. Sami však můžete posoudit i v naší fotogalerii.

Herečka Sára Rychlíková byla krásná jako vždy. Černý top na jedno rameno v kombinaci s královsky modrou zdobenou sukní jí opravdu slušel. Černé doplňky, jemné líčení a přirozený účes už jen vše podtrhly. Skvělá práce!

Herečka Hana Vágnerová zvolila černý top s výrazně květovanou sukní a vypadala v tom skvěle! I černá ležérně zapnutá bundička s kabelkou dobře, jen bílé tenisky, které už nebyly ani bílé bychom příště vyměnili za jinou obuv.

Herečka a zpěvačka Hana Holišová se zahalila do červené. Sytě červený kostým složený z dvouřadové vesty s vycpanými rameny a zvonovými kalhotami jí parádně sednul. Líbí se nám i líčení a účes. I zde bychom vyměnili boty, které by byly trochu elegantnější.

Herečka Markéta Děrgelová byla odvážná a oblékla černé šaty s hlubokým výstřihem zdobeným krajkou, do kterého si nevzala spodní prádlo. Musíme ale uznat, že to Markétě neskutečně slušelo! Výrazné šperky a střevíčky už jen byly pomyslnou třešničkou!

Scénáristka Martina Formanová zvolila outfit docela volnočasově. Bílá halenka, červené volné kalhoty, bílé sako přehozené přes ramena a tenisky. Ani na účesu si nedala záležet a vypadal spíše odbytě. Zde bychom čekali celkově poněkud elegantnější výběr outfitu.

Zpěvačka Heidi Janků opravdu nestárne. Oblékla červené dlouhé šaty za krk, které měly hodně hluboký výstřih a slušely jí! Zlaté šperky, černé sandálky a šála tón v tónu se šaty na chladnější večer byla skvělá volba. Heidi musíme pochválit!

Oblíbená Letní scéna Musea Kampa v centru Prahy bude novince Forman patřit od 17. 6. do 31. 7. 2024. V hlavní roli proslulého oscarového režiséra Miloše Formana se představí Marek Adamczyk a Patrik Děrgel. Spolu s nimi si zahrají Aleš Petráš, Václav Vašák, Roman Blumaier, Kryštof Krhovjak, Nathanael Ruml, Maxmilián Kocek, Matouš Ruml, Daniel Šváb, Stanislava Jachnická ad.

Zdroj: Aplausin.cz