Helena Vondráčková kvůli zranění zrušila koncert. Po pádu skončila v nemocnici
Zdroj: herminapress

Helena Vondráčková kvůli zranění zrušila koncert. Po pádu skončila v nemocnici

Vytvořeno dne 16.09.2023

Zpěvačka Helena Vondráčková z důvodu úrazu musela přeložit páteční koncert v Havlíčkově Brodě. V pátek nad ránem ji sanitka převezla do nemocnice.

"Helenka nad ránem upadla a udeřila se do hlavy. Zavolali jsme raději sanitku, ta ji převezla na vyšetření do nemocnice, na výsledky čekáme," říká manažer a manžel Heleny Vondráčkové Martin Michal. 

A výsledky byly naštěstí v pořádku, žádná zlomenina. Ještě v pátek dopoledne lékaři pražské Ústřední vojenské nemocnice propustili Helenu Vondráčkovou do domácího léčení. Zpěvačku nyní čeká doléčení pohmožděnin. "Nemá žádnou zlomeninu, bude v pořádku. Nejbližší plánovaný koncert je v pátek 22. září v Kopřivnici," řekl Martin Michal.

"Děkuju všem za podporu a vaše pozitivní zprávy. Udělám vše pro to, abych se co nejdříve zotavila a mohla vám svými koncerty zase přinášet radost," prohlásila Helena Vondráčková po návratu domů.

Koncert v Havlíčkově Brodě pořádající Agentura MM Praha přesouvá z důvodů poranění zpěvačky na 26. října. Vstupenky zůstávají v platnosti.