Herce Romana Tomeše odvezla záchranka! Na silnici bojoval o život!
Zdroj: herminapress

Herce Romana Tomeše odvezla záchranka! Na silnici bojoval o život!

Vytvořeno dne 17.07.2023

Herec a zpěvák Roman Tomeš nebude na osudný den vzpomínat v nejlepším! Když jel do práce na svém skútru, začal ztrácet zrak a dostavili se závratě! Na pomoc museli vyrazit záchranáři!

Do velice nebezpečné situace se dostal herec a zpěvák Roman Tomeš, když se mu během jízdy na svém skútru neudělalo nejlépe. Stav se mu zhoršoval, tak rychle, že měl co dělat, aby bezpečně zastavil. “Tma před očima, závratě, bolest za krkem, tlak na hrudi," popisuje herec, s čím vším bojoval!

I když se mu podařilo bezpečně zastavit, situace se nelepšila. “Říkám si. To rozdýchám, jenže se mi začalo hůře dýchat, začaly brnět ruce, pusa, motala se mi hlava! Budu hrdina, nebo si zavolám pomoc? Zavolal jsem. Hůře se mi mluvilo, tak jsem to ze sebe nějak vysoukal a za pár minut byla záchranka u mě. Když jsem tam tak seděl a ten stav se zhoršoval, napadala mě spousta myšlenek. A všechny směřovaly k rodině. K dětem.

Lékařům se povedlo dát Romana do pořádku a vše nakonec dobře dopadlo. Co, se ale herci stalo, že se dostal do takového nebezpečí?  Obyčejná alergie na sršní bodnutí. “Sedla si mi na lýtko. Jak jsem si přiklekával k batohu, přitiskl jsem ji a bylo. “Bzzzzzzzzč” a uletěla, holka veliká. Nebyl čas, tak jsem to rychle zakápl octem, zaledoval a vyrazil na skútru do práce. Ještě jsem si říkal: Super, že nejsem alergik.” Popsal celou příčinu Roman na sociálních sítích.