Herci rozvážejí Slunečné léto. Budete se divit, kam všude mají namířeno

Herci rozvážejí Slunečné léto. Budete se divit, kam všude mají namířeno

Vytvořeno dne 17.07.2020
Autor Redakce

Herci ze seriálu Slunečná budou během prázdnin rozveselovat děti po celé republice. Pomáhat jim v tom bude stylový žlutý autobus, ve kterém se vydají za fanoušky na letní tábory. Hvězdy Slunečné tím odstartovaly letní kampaň televize Prima – Slunečné léto.

Prvními průkopníky výletu a kmotry autobusu byli Eva Decastelo, Jana Stryková, Tereza Brodská a Roman Tomeš, kterému dělala společnost ještě jeho kytara. Pro táborové osadníky to bylo dokonalé překvapení, při kterém si ulovili podpisy a několik fotek se svými hrdiny.

Žlutý autobus byl pro táborové osadníky dokonalé překvapení.

"Můj syn byl jen jednou na táboře, kde dělal vedoucího syn Terezky Brodské, a vydržel tam dva dny. Musela jsem si pak pro něj přijet,“ líčí s úsměvem moderátorka žlutého busu, Eva Decastelo, a s nadsázkou dodává: „Prázdniny se mnou Míšovi připadají zajímavější, prakticky každý den totiž něco s dětmi podnikám. To, že Míšovi přišel tábor málo akční, je proto vlastně moje vina.“

„Musím do toho skočit, protože ostatní děti tam byly tři týdny šťastné, a můj syn byl dokonce zvolen jako nejoblíbenější vedoucí!“ uvedla hned na pravou míru Tereza Brodská.

Všichni herci tvrdí, že se před kamerou sešla skvělá parta lidí – a bylo to vidět i cestou, kdy se vyprávělo a holky na sebe nedaly dopustit. A Roman Tomeš si to jako jediný chlap osádky náležitě užíval. Dokonce dětem zazpíval i novinku Slunečné léto, které složil a s ostatními herci ze seriálu nazpíval ve studiu. A na táborovém pódiu měl vokalistky k pohledání, Tereza i Jana to parádně rozjely a Roman pěl samou chválu. „Krásně to zpívaly, holky!“

Slunečný autobus budou moct diváci a fanoušci oblíbeného seriálu vidět po celé léto. A jakou posádku přiveze příště? Tak to je překvapení do poslední chvíle, protože osádka je pokaždé jiná.