Poslední natáčení Evy Josefíkové na Slunečné! Co následovalo?
Zdroj: TV Prima

Poslední natáčení Evy Josefíkové na Slunečné! Co následovalo?

Vytvořeno dne 22.09.2021

Herečka točila do poslední chvíle, jak jen jí to její požehnaný stav dovoloval. Poslední natáčecí den, kdy její postava Denisa, má porod už dávno za sebou a malou Haničku chová v náručí, sama Josefíková svoje těhotenské břicho v devátém měsíci, musela maskovat. Tvůrci nakonec rozhodli a Denisu poslali do zahraniční, bez Haničky a za novou láskou. „Poslední den jsem prakticky celý proležela v posteli, protože už jsem měla tak velké břicho, že nebyla jiná možnost, jak ho schovat,“ prozrazuje Eva Josefíková, jak probíhal její poslední natáčecí den. „Přiznám se, že se mi natáčet moc nechtělo, ale nakonec jsem byla za to setkání a rozloučení před mateřskou ráda.“

Jakmile se odtočila poslední „postelová“ scéna, Slunečná se pro Evu Josefíkovou uzavřel. I když jednu scénu ještě zvládnout musela a to, když její Denisa volala Johnovi, že odjíždí do Los Angeles a vrátí se za tři měsíce. „Tu už jsem nahrávala sama doma, schovaná v jediném pokojíčku. Ale stejně jsem si při nahrávání vzbudila dítě, jak jsem zvedala hlas,“ vzpomíná herečka, která je za krátkou procházku ve Slunečné ráda. „Bylo mi tam moc dobře. Seznámila jsem se s novými kolegy a znovu setkala se starými známými. Na place byla o něco větší pohoda, protože na rozdíl od Modrého kódu, nebyl stres s operacemi a lékařskými termíny. Potrénovala jsem si zase krátkodobou paměť a svižné tempo natáčení. A v neposlední řadě jsem velmi vděčná, že jsem mohla v pandemii díky Slunečné a tamním přísným bezpečnostním opatřením pracovat,“ uzavírá jednu svoji hereckou kapitolu Eva Josefíková.

 

 

 

Default User Image
ddddd, 22.09.2021 12:37
Viděl jsem to, bylo naprosto zřejmé, že tato křečovitá zápletka, která by se v reálu nemohla stát, je umělá, účelová. Takže tento článek mě vůbec nepřekvapuje a těší mě, že můj odhad byl správný.
Default User Image
Arnošt, 22.09.2021 20:05
celá slavná Slunečná je neskutečný blábol a snůška srágor....Konkrétně Josefíkové se divím, že do téhle hrůzy vůbec šla. Jinak Kramár, Týna, Sylva a většina dalších, prostě všechny ty herecké nuly, do toho patří !!!!!
Default User Image
Iva, 22.09.2021 22:19
No tak když je to taková hrůza, proč na to koukáš? Proč o té hrůze máš tolik informací - postavy, děj... A co jsi zač, ty kritiku, že můžeš ty lidi označovat za herecké nuly? Sám jsi beztak nic nedokázal!
Default User Image
Václav, 23.09.2021 04:43
Přesně tak. A stejně v úterý a ve čtvrtek netrpělivě sedí u televize a čeká, kdy už to začne.
Default User Image
Anonym, 23.09.2021 15:46
Na ovladači je tlačítko, kterým se tv vypne. Ale zřejmě běží od rána do večera a čumíte na všechno.
Default User Image
Čihák Jiří , 23.09.2021 22:24
Jste trotl.Divím se že se na to díváte když vám to tak vadí.
Default User Image
Frank, 28.09.2021 09:55
Souhlas, je to brak a neskutečná sra.čka. Ani nevím, jestli to stále běží. Akorát obdivuji ty, kteří tu hovadinu vymýšlejí. To normální člověk prostě nedá.
Default User Image
Lenka , 29.09.2021 18:03
Ty jsi také blábol. Komu říkáte herecká nula? Vy jste snad pan herec? Jděte ne