Herci rozvážejí Slunečné léto. Budete se divit, kam všude mají namířeno
Zdroj: TV Prima

Herci rozvážejí Slunečné léto. Budete se divit, kam všude mají namířeno

Vytvořeno dne 17.07.2020

Herci ze seriálu Slunečná budou během prázdnin rozveselovat děti po celé republice. Pomáhat jim v tom bude stylový žlutý autobus, ve kterém se vydají za fanoušky na letní tábory. Hvězdy Slunečné tím odstartovaly letní kampaň televize Prima – Slunečné léto.

Prvními průkopníky výletu a kmotry autobusu byli Eva Decastelo, Jana Stryková, Tereza Brodská a Roman Tomeš, kterému dělala společnost ještě jeho kytara. Pro táborové osadníky to bylo dokonalé překvapení, při kterém si ulovili podpisy a několik fotek se svými hrdiny.

Žlutý autobus byl pro táborové osadníky dokonalé překvapení.

"Můj syn byl jen jednou na táboře, kde dělal vedoucího syn Terezky Brodské, a vydržel tam dva dny. Musela jsem si pak pro něj přijet,“ líčí s úsměvem moderátorka žlutého busu, Eva Decastelo, a s nadsázkou dodává: „Prázdniny se mnou Míšovi připadají zajímavější, prakticky každý den totiž něco s dětmi podnikám. To, že Míšovi přišel tábor málo akční, je proto vlastně moje vina.“

„Musím do toho skočit, protože ostatní děti tam byly tři týdny šťastné, a můj syn byl dokonce zvolen jako nejoblíbenější vedoucí!“ uvedla hned na pravou míru Tereza Brodská.

Všichni herci tvrdí, že se před kamerou sešla skvělá parta lidí – a bylo to vidět i cestou, kdy se vyprávělo a holky na sebe nedaly dopustit. A Roman Tomeš si to jako jediný chlap osádky náležitě užíval. Dokonce dětem zazpíval i novinku Slunečné léto, které složil a s ostatními herci ze seriálu nazpíval ve studiu. A na táborovém pódiu měl vokalistky k pohledání, Tereza i Jana to parádně rozjely a Roman pěl samou chválu. „Krásně to zpívaly, holky!“

Slunečný autobus budou moct diváci a fanoušci oblíbeného seriálu vidět po celé léto. A jakou posádku přiveze příště? Tak to je překvapení do poslední chvíle, protože osádka je pokaždé jiná.