Herec Honza Fanta chystá neobvyklý vánoční stromek. Co nazdobí?
Zdroj: herminapress

Herec Honza Fanta chystá neobvyklý vánoční stromek. Co nazdobí?

Vytvořeno dne 08.12.2022

Lehce pohublý a s jemnými kruhy pod očima dorazil herec Jan Fanta (27) na tradiční předvánoční charitativní Tržíčku Divadla Bez zábradlí. Neodolal a hned si koupil voňavé svařené víno, prý na zahřátí a rozproudění krve.

„Čtrnáct dní jsem poctivě ležel a léčil se z chřipky. Ani nevím, kde jsem ji chytil. Mám teď frmol, v Divadle Radka Brzobohatého máme před premiérou komedie Vy nejste žena, pane, točil jsem Dobré zprávy, v Divadle Bez zábradlí hraju v Cabaretu, stěhoval jsem se do nového bytu, je toho dost,“ přemýšlel Honza o tom, co ho skolilo na lůžko.  

Na Tržíčku si chtěl koupit vánoční věnec na dveře. „Doma nemám ani ozdobu. Adventní věnec už nestíhám, protože dvě svíčky jsou dohořelé a už to nemá cenu. Ale dneska jsem si do nového bytu koupil krásnou monsteru. Tak si asi místo stromku ozdobím tuhle kytku,“ smál se Honza a po chlapsku přiznal, že peče vánoční cukroví. „Dva roky už peču podle rodinných receptů. Nejprve jsem pekl u mámy na Moravě a teď už bude cukroví vonět v novém bytě, protože tam mám troubu. Zadělám na linecké a perníčky, hezky promazat, no, normálně jedu bomby.“

Plán na Vánoce je jasný. „Budu si dopřávat u maminky na Moravě, 27. v Divadle Bez zábradlí odehraji Cabaret a 28. frčím s kamarádkou na Kanáry. Tam bude krásných20 stupňů, dobré jídlo a pití, oslavíme tam Silvestra,“ uvedl Jan Fanta a dodal, že od Ježíška nic nechce. Jen si přeje, aby všichni kolem něj byli zdraví, byl klid a pohoda. Víc prý není třeba. Pak má ještě jedno tajné přání, které si ale nechává pro sebe. Pak se prý teprve splní.