Před očima svého přítele šlo Lucii Vondráčkové o život. Byla Hračičkou v rukou Jana Fanty
Zdroj: herminapress

Před očima svého přítele šlo Lucii Vondráčkové o život. Byla Hračičkou v rukou Jana Fanty

Vytvořeno dne 15.09.2023

Bezbranná osamocená žena v uzavřeném prostoru a neznámý muž. Stane se jejím novým milencem, láskou nebo vrahem? Strhující hra o touze někoho ovládat, síle osobnosti i ochotě vyspat se s naším popravčím. Jan Fanta a Lucie Vondráčková předvedli na premiéře hry Hračička excelentní výkony! Sklidili oba standing ovations a nutno říci, že právem.

„To je masakr! Budete se bát a doufám, že do poslední chvíle nebudete vědět, jak to všechno dopadne. Prostě správný a napínavý psychothriller. A zkoušení hry jen pro dva lidi? To je intenzivní, nezapomenutelná a poctivá herecká práce. Přijďte se na Hračičku podívat,“ zve do Divadla Radka Brzobohatého Lucie Vondráčková.

Role Maude autora Gardnera McKay, v překladu Adama Nováka, jako by byla psána přímo Vondráčkové na tělo a je jasné, proč se poslední dobou vrací stále víc k divadlu a herectví obecně. Se skvělým Janem Fantou coby prudce inteligentním psychopatem Peterem, se skvěle doplňují a jsou sehraní. Však jejich premiérový výkon ocenily i zkušené herečky Valerie Zawadská a Veronika Žilková.

„Skvělé představení. Honza i Lucie jsou úžasní,“ nešetřila chválou Valerie Zawadská a Veronika Žilková: „Tohle byl pro Lucii výkon hodný Thálie. Herečka se takové role dočká jednou, dvakrát za život. Byl to jeden z největších divadelních zažitků!“

O roli v thrilleru Hračička se Lucie Vondráčková podělila s ředitelkou Divadla Radka Brzobohatého Romanou Goščíkovou.