Herec Miroslav Hanuš přiznal svůj boj s depresemi
Zdroj: herminapress

Herec Miroslav Hanuš přiznal svůj boj s depresemi

Vytvořeno dne 26.02.2021

 

Filmový a divadelní herec, účastník populární soutěže StarDance  Miroslav Hanuš byl před nedávnem hostem primácké Show Jana Krause. Tam se rozpovídal o tom, že dlouhé roky bojuje s depresemi.  Miroslav Hanuš patří mezi oblíbené a často obsazované herce. Pro fanoušky to mohl být celkem šok, jelikož na svém zevnějšku nedal vůbec nic znát.

Chtěl jsem říct také něco podstatného, co by mohlo být přínosem pro druhé lidi, což asi také bylo. Takové problémy řeší spousta lidí, a když se o tom otevřeně mluví, tak je to nějakým způsobem posiluje. Žena se mi smála a říkala: Ty sis udělal největší terapeutickou skupinu na světě,“ říká Miroslav, jenž je divákům znám především z televizních kriminálek a v kinech byl naposledy k vidění v oceňovaném Šarlatánovi.  

Do pořadu nepřišel sám. Spolu s ním přišla do show i jeho dcera Eliška, která se dala rovněž na hereckou dráhu. Spolu hrají ve stejném seriálu ale spolu dosud ještě nehráli.

 „S tatínkem jsem se tam zatím potkala jen jednou. Točil ale s jiným štábem vedle v ateliéru. Takže když měl jeden z nás pauzu, chodil tajně pozorovat, jak to tomu druhému jde,“ směje se mladá herečka. Eliška si brzy bude muset vzít nucenou dovolenou, jelikož čeká svoje první dítě.