Herečka Bára Fišerová prozradila smutné pozadí této malůvky! Na festivalu ve Zlíně na ni zapomněli!
Zdroj: herminapress

Herečka Bára Fišerová prozradila smutné pozadí této malůvky! Na festivalu ve Zlíně na ni zapomněli!

Vytvořeno dne 07.03.2024

 „Amorův deštníček“. To je název letošní filmové klapky, kterou pro výstavu Zlínského filmového festivalu namalovala herečka Bára Fišerová. Herečku inspiroval nedávný rozchod se svým přítelem.

„Nedávno jsem se po 2 letech rozešla s mým přítelem, proto na chvíli ten Amorův deštníček mám i já sama pro sebe, abych si chvíli od milostných vztahů odpočinula. Prozatím!” usmívala se Bára Fišerová. „Už jsem klapky přestala za ta léta jejich tvorby počítat, ale myslím, že letošní je již v pořadí dvacátá.“

Herečka je na Zlínském filmovém festivalu jako doma. „Na festival jezdím už přes 20 let a od roku 2001 maluji klapky. Pouze 3 roky jsem vynechala, kdy se na organizaci této krásné výstavy měnilo vedení, a tak trochu na mně zapomněli. Pak si ale opět vzpomněli a jsem ráda,“ dodala Bára Fišerová.

Svojí malovanou filmovou klapkou na výstavu přispěl také autor Čtyřlístku Jaroslav Němeček, Zlatě Adamovské se zase nejvíce líbila klapka s Jiřím Šlitrem. Výtvarná díla také obdivovali malíř Kristián Kodet či loňský držitel Zlatého střevíčku Pavel Nový.