Herečka Eva Hacurová porodila. Rodiče inspirovala při výběru jména Ulice!
Zdroj: TV Nova

Herečka Eva Hacurová porodila. Rodiče inspirovala při výběru jména Ulice!

Vytvořeno dne 30.04.2022

 

V noci na 28. dubna přivedli herečka Eva Hacurová a její partner Kryštof Vondráček na svět své prvorozené miminko. Rodiče dali dceři pohádkové jméno Lada! Malá Lada se narodila několik dnů po původně plánovaném termínu. Možná právě proto má takřka učebnicové míry a má se čile k světu. Šťastná maminka je také v pořádku!

Eva se netajila tím, že pro ni bylo těhotenství emočně i fyzicky náročné, a to zejména prvních několik měsíců. Jaká jsou první slova novopečené maminky o porodu? „Ty hodiny před samotným porodem byly hodně krušné, ale v určitou fázi se vše tak rozjelo, že bylo rychle po všem. Zpětně myslím, že mě celý ten zážitek naučil příliš nelpět na dokonalé představě, ale otevřít se tomu, že všechno nemusí proběhnout podle vysněného plánu. Nakonec je nejdůležitější, aby máma i mimčo byly v pohodě.“

Výběr jména zaujme nejednoho diváka Ulice, protože dcera Alicina (Eva Hacurová) partnera Bedřicha (Adrian Jastraban) je také Lada. Podle Evy nejde o náhodu: „S Kryštofem jsme od začátku byli přesvědčení, že určitě čekáme kluka a tam jsme se shodli na jménu hned. Pak jsme byli lehce v koncích, protože se nám ta holčičí jména nezamlouvala. Tou dobou se linka Alice a Bedřicha hodně točila kolem cestování do Opavy za Ladou, tak jsem doma tohle jméno nadhodila a partner se do něj zamiloval. Už nás nepustilo. Je to krátké, české a neobvyklé. Ideál,“ dodává Eva.

Evin odchod na mateřskou dovolenou proběhl v ateliérech Ulice už před několika týdny. Loučení s oblíbenou kolegyní bylo dojemné. „Za celou Ulici Evě moc gratuluji. Každé nové miminko mě osobně vždycky velmi potěší. Evě z vlastní zkušenosti přeji hlavně dostatek kvalitního spánku a malé Ladě ať se jí na světe líbí,“ vzkazuje herečce kreativní producentka Ulice Silvia Klasová.

Díky velkému předstihu v natáčení mohou diváci Evu stále ještě vídat na televizních obrazovkách v seriálu Ulice. Evina postava kovářky Alice prožívá ve vztahu s Bedřichem krušné chvíle, před nedávnem si totiž vyjasnili situaci kolem možnosti založit společně rodinu. Bedřich je rezolutně proti, zatímco Aliciny mateřské pudy se ozývají naplno. Jakým směrem se bude tento příběh ubírat? A jak vyřešili scénáristé Ulice Evin odchod na mateřskou dovolenou? Toho se dočkají diváci v nadcházejících týdnech. Otázka kdy se Eva vrátí do práce je sice předčasná, ale po její letošní nominace na Českého lva za vedlejší roli ve filmu Chyby lze předpokládat, že ani po porodu nebude mít o práci nouzi.