Splní se Lucii Vondráčkové sen? Dočká se?
Zdroj: herminapress

Splní se Lucii Vondráčkové sen? Dočká se?

Vytvořeno dne 29.04.2022

 

Herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková se na zahájení filmového festivalu Febiofest náležitě připravila. Nenechala nic náhodě a vlasy a líčení nechala na odbornících ze známého kadeřnictví v centru Prahy.

„Na Febiofest se těším. To vždycky bývá zážitek. Mám ráda české filmy. Naposledy jsme viděla film Poslední závod, kde hraje hodně mých hereckých kolegů a odvedli krásnou práci. Nestane se mi, že bych v kině usnula nebo odešla. Na českých filmech nikdy neusnu, protože jsem zvědavá, jak se příběh vyvine, a na zahraniční filmy jdu, když je o co stát. Nechodím se do kina vyspat,“ usmívala se Lucie Vondráčková při úpravě účesu v salónu Franck Provost.

Profesním snem Lucie Vondráčkové je, zahrát si s Eliškou Balzerovou. „Elišku Balzerovou obdivuji a bohužel, jsem ještě neměla možnost s ní pracovat. Snad se dočkám. A oblíbení čeští herci? To fakt nevím, těch je hodně skvělých, nemám favorita. Nyní ale začínám zkoušet s Hynkem Čermákem a ten je fakt hodně dobrý,“ uvedla oblíbená zpěvačka, která v dlouhých společenských šatech vypadala jako princezna, i když období princeznovských rolí má už dávno za sebou. „Teď mne čekají dramatické role. Je to zase něco jiného než jsem hrála v minulosti, kdy jsem měla pohádkové možnosti a najednou jsou tu zvláštní ženské osudy. Hodně pracuji. Děti už jsou větší, tak se zase mohu pomalu vracet i do divadla. Těším se na to.“