Herečka Hana Vagnerová je hvězdou Karlových Var. Líčení, šaty, šperky nemají chybu
Zdroj: herminapress

Herečka Hana Vagnerová je hvězdou Karlových Var. Líčení, šaty, šperky nemají chybu

Vytvořeno dne 06.07.2022

Herečka Hana Vagnerová je k nepřehlédnutí. Úsměv hollywoodské hvězdy a krásné šaty a  šperky z ní dělají jedničku na červeném koberci. Zářila při zahájení filmového festivalu, zářila i při prezentaci filmu Hranice lásky. Svůj look s elegantními šaty doplnila oslnivými šperky z kolekce High Jewellery od známé francouzské značky

Francouzský šperkařský dům založila v roce 2015 Valérie Messika, poháněná touhou vytvářet diamantové módní šperky neochvějné krásy. Sama Válerie je nejen designérkou šperků, ale především udává trendy. Valérie Messika přináší do šperkařského průmyslu osvobozující závan čerstvého vzduchu. V jejích rukou diamant ožívá: pohybuje se, tančí, baví a hlavně nikdy není nudný.

Značku obdivují nejvlivnější ženy světa, ženy respektované pro jejich talent a osobnost. V letech 2017 až 2018 šperkařský dům Messika spolupracoval s Gigi Hadid, vysoce uznávanou světovou supermodelkou, která se podílela na 2 capsule kolekcích. Pro rok 2019 šla Valérie Messika dále s ne jednou, ale třemi múzami: Kate Moss, Joan Smalls a Sylvia Hoeks. Pro roky 2020 a 2021 Valérie Messika a její múza Kate Moss společně vytvořily kolekci High Jewelry. Kolekce byla představena skrze jedinečnou přehlídkou High Jewelry v zahradách Ritz Paris. V letošním roce 2022 si Maison vybral jako novou tvář pro své kampaně emblematickou modelku Kendall Jenner.