Herečka Jaroslava Obermaierová svolila k pikantním fotkám z mládí! Objeví se v seriálu Ulice!
Zdroj: TV Nova

Herečka Jaroslava Obermaierová svolila k pikantním fotkám z mládí! Objeví se v seriálu Ulice!

Vytvořeno dne 10.10.2023

Na Vilmu Nyklovou se v seriálu Ulice provalí jedno její velké a bedlivě střežené tajemství. Jaká byla za mlada? Nejen Lumírovi spadne brada.

Lumír Nykl v matčině skříni omylem sáhne po krabici, aniž by si zkontroloval její obsah. Díky tomu se k němu domů dostane matčin podklad – fotky z minulosti, z dob, kdy byla ještě hodně mladá a užívala si života. Fotky, kterými se rodiče svým dětem rozhodně nechlubí, neboť jsou hodně odvážné. Když se souhrou náhod právě tahle krabice nedopatřením otevře a její obsah vysype před Lumírem a Kateřinou (Martina Randová) na zem, Lumír jen zalapá po dechu.

Jeho máti totiž na některých fotkách pózuje úplně nahá. Pravda je, že tyto snímky jsou z doby, kdy Lumír ještě ani nebyl na světě. Nicméně stále je to jeho matka, takže na obrovský trapas je hned zaděláno. A kdyby jen to. Pečlivá Vilma si samozřejmě fotky popsala, takže na nich Lumír najde nejen rok, kdy byly nafoceny, ale také jméno autora. A rázem je tu kauza jako hrom. Tím, komu Lumírova máma v Evině rouše pózovala, totiž není Lumírův otec, byť tehdy už spolu byli…

Jak to okomentovala samotná herečka? Byla stejně odvážná, jako Nyklová zamlada? „Vůbec můj první film byl s panem režisérem Brynychem - Souhvězdí Panny. V něm jsem měla milostnou scénu, ve které jsem byla do půl těla. Decentní ale na tehdejší dobu odvážné, přeci jen byla šedesátá léta. Tuto scénu jsem natáčela s mým tehdejším spolužákem a láskou Josefem Čápem, takže jsme se znali. A pak mě 'svlékl' pan režisér Weigl v Radúzovi a Mahuleně. S Naďou Urbánkovou jsme se, jako sestry Mahuleny, koupaly v jezeře, kde jsme byly také jen do půl těla. Mě to tenkrát do půl těla tolik nevadilo, ale nevyžívala jsem se v tom, ráda jsem to neměla,“ vzpomíná na své natáčení herečka Jaroslava Obermaierová.

„Svá tajemství z divokých mladých let má kdekdo, tak proč by je nemohla mít i Vilma Nyklová? A proč by nemohla být lehce pikantní?“ směje se kreativní producentka Ulice Silvia Klasová, jíž připadl během příprav natáčení kauzy nahých fotek Vilmy Nyklové nelehký úkol. Zeptat se Jaroslavy Obermaierové, zda by nám nějaké své fotky z mládí neposkytla. „Když scenáristé tento příběh psali, počítali s tím, že nám Jaruška půjčí pár portrétů, které uvidíme na kameru, a o těch ožehavějších snímcích se bude jen mluvit. Představa pana šéfrežiséra Stana Sládečka byla ale trochu jiná, a tak museli naši rekvizitáři krapet čarovat, aby tyto pikantní fotky vznikly. Samozřejmě s Jaruščiným svolením,“ líčí Silvia Klasová anabázi kolem fotek z mládí Vilmy Nyklové.