Herečka Kristýna Janáčková vzala malého synka na mejdan. Prý ať si zvyká
Zdroj: herminapress

Herečka Kristýna Janáčková vzala malého synka na mejdan. Prý ať si zvyká

Vytvořeno dne 08.11.2021

Herečka Kristýna Janáčková se vydala do společnosti s nejmladším členem rodiny, synem Elliotem Oliverem. A kupodivu, malému se společenské rejdění docela líbilo!.

„On je velký parťák a když to jde, beru ho sebou. Chci, aby si zvykl a nemusela jsem ho pořád odkládat na hlídání. Pravda, nečekala jsem, že oslavy 6. narozeniny značky Vuch budou tak rušné. A myslím, že i Elliot je z toho tak trošku vyjukaný,“ uvedla Kristýna Janáčková, která k české značce cítí určitou sounáležitost. „Mám od nich kabelku i peněženku. Dokonce i sluneční brýle, ale ty jsem bohužel někde ztratila. Měla jsem také s nimi loni fotit charitativní kalendář, ale byl covid, a tak z toho sešlo. Přišla jsem holky alespoň podpořit a pozdravit.“  

Herečka prozradila, že její synové Luis Frederik a Elliot Oliver se milují. „Luisík je o brášku stará. Ochraňuje ho, už ho i přebaloval a vozil kočárek. Ten sedmiletý rozdíl mezi kluky si nemohu vynachválit,“ řekla hrdinka z Ordinace, Přístav či Polda a listovala charitativním kalendářem, kde se nechaly zvěčnit herečky Marie Renčová, Alice Bendová, Michaela Tomešová, Natálie Debnárová, Radka Pavlovčinová a Aneta Krejčíková.